בית / אופנה / חברת סטרטסיס עוזרת למעצבת נועה רביב ליצור שמלות בהדפסת תלת מימד

חברת סטרטסיס עוזרת למעצבת נועה רביב ליצור שמלות בהדפסת תלת מימד

Share

תערוכה חדשה ב- Metropolitan Museum of Art, בניהולו של האוצר אנדרו בולטון, בוחנת את הקשר בין אופנה המיוצרת ביד, לזו נעשית במכונה, ומדגימה כיצד שיטות ייצור מסורתיות וטכנולוגיות יכולות להיות משולבות כדי ליצור הצהרות אופנה ייחודיות.

אחת מהמשתתפות בתערוכה היא המעצבת הישראלית נועה רביב, שתציג את את אוסף ה- “Hard Copy” שלה. העיצובים של רביב נעים על הספקטרום שבין הרמוניה לכאוס. ובקיצור: מדובר בשמלות שחלקים מהן הודפסו בהדפסת תלת מימד…

כדי ליצור את אוסף השמלות, רביב השתמשה בטכנולוגיית הדפסת התלת מימד של חברת Stratasys, המאפשרת הדפסה על חומרים מגוונים. השמלות בתערוכה הודפסו בעזרת Objet500 Connex3 Color Multi-material מדפסת התלת מימד של Stratasys, שאפשרו למעצבת ליישם את החזון שלה, לעיצובים לא סימטריים ומעווותים, בשילוב אלמנטים של רשתות.

העיצובים של רביב מדגישים את החשיבות שיש להדפסת תלת מימד בתעשיית האופנה. לדבריה, “השימוש בהדפסת תלת מימד מאפשרת הזדמנויות חדשות שלא היו קיימות ללא הדפסת תלת מימד. בעזרת הקולקציה שלי, יכולתי לבחון את האפשרויות שבין המציאותי למדומיין ובין דו מימד לתלת מימד, וקיבלתי השראה ליצירת אלמנטים דיגיטליים ומעוותים, בליווי רשתות. הדוגמאות שיצרתי לא היו אפשריות בשימוש בשיטות מסורתיות”.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

the3dzone.co.il מגזין ההדפסה בתלת מימד 3d printing

מותג התכשיטים היוקרתי פורמן: המעבר להדפסת תכשיטים בתלת מימד הוא התפתחות טבעית

לא כל יום עולים לכותרות העיתונות הכלכלית אמנים ומעצבים, אבל, האחים יונתן ובת שבע פורמן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share