חדשות חמות
בית / אופנה / מדפסת התלת מימד מאירלנד. התכשיטים מלבנון

מדפסת התלת מימד מאירלנד. התכשיטים מלבנון

Share

אחד מתחומי העשייה שהיה מהראשונים לאמץ את טכנולוגיות ההדפסה בתלת מימד היה, ללא ספק, מגזר התכשיטנים. יש משהו בייצור בקנה המידה הקטן והיכולות הבלתי מוגבלות של מדפסות התלת מימד שהתחברו לאמנים, יוצרי התכשיטים. אבל, מה דעתכם על תכשיטים שהודפסו בתלת מימד והעשויים נייר? אהה.

תודות לחברה אירית בשם Mcor שפיתחה טכנולוגיות מתקדמות להדפסת נייר בתלת מימד, עושים כיום א צעדיהם הראשונים בעולם העיצוב לא  מעט מעצבי תכשיטים מוכשרים שמצטיידים במכונות מאירלנד ויוצאים לכבוש עימן את העולם. וזה בדיוק הסיפור מאחורי ההצלחה הבינלאומית של צמד המעצבות הלבנוניות טטיאנה פייאד וג'ואנה חייק, חברות מילדות, שתחת המותג VANINA מייצאות לכל בירות העולם.

THE3DZONE-VANINA2 מגזין הדפסת התלת מימד
טטיאנה פייאד וג'ואנה חייק, חברות מילדות

THE3DZONE-VANINA3THE3DZONE-VANINA4

THE3DZONE-VANINA1
VANINA. הצוות

 

"הרזולוציה הגבוהה והעובדה שניתן להדפיס חומר מתכלה וידידותי לסביבה בהחלט התאימו לתפיסת העולם שלנו", היא אומרת. "העובדה שמדובר בנייר בכלל התאימה לנו שכן בניגוד לחלקים המודפסים באבקה פלסטית כזו או אחרת, כאן אין צורך בתמיכות והנייר התגלה כמאוד יציב. הוא מאפשר לנו להשתולל עם הדמיון שלנו". הצוות הגדול שמעסיקות המעצבות בפאתי ביירות, אחראי על הייצור אך גם על שלבי הגימור, שכן לאחר ההדפסה מתוספים לתכשיטים גם אבני חן וצבעים. "התאמנו את עצמנו לטכנולוגיה", הן אומרות.

כיום ניתן למצוא את התכשיטים של השתיים בפריס, טוקיו, פירנצה ודובאי וכעת לא נותר אלא לאתר עבור השתיים מפיץ ישראלי… מתנדבים?

Share

אודות The3D Zone

Check Also

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד

דנית מכה שנית

שגרירת ישראל בעולם, בתחום ההדפסה בתלת מימד, דנית פלג, חוזרת עם הצעה מפתה: הזמנה און …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share