חדשות חמות
בית / חומרה / המדפסת הזו לא רק ניידת, היא גם תדפיס לך פלסטיק, קרמיקה, ברונזה ואפילו אוכל

המדפסת הזו לא רק ניידת, היא גם תדפיס לך פלסטיק, קרמיקה, ברונזה ואפילו אוכל

Share

השוק מוצף במדפסות מסוגים שונים, אבל, מדפסת תלת מימד כמו ה"פוקוס", לא ראינו כבר הרבה זמן

פעם בכמה זמן צץ מוצר כל כך יחודי שקשה להתעלם ממנו. וכזו היא מדפסת התלת מימד   Focus של החברה ההולנדית  3D By Flow. קודם כל המראה: צורת קופסה, או מזוודה שניתן לשאת ממקום למקום. יפה. אבל, החדשנות לא מסתיימת בצורה. יש לה כמה וכמה כישורי בסיס ויכולות שאין להרבה מתחרות בשוק.

קודם כל, הפוקוס מצויידת במערכת ראשי הדפסה מתחלפת. כלומר, ניתן להשתמש בה ולהדפיס במגוון סוגי חומרים, בינהם ABS, PLA, ביו-גומי ובכלל – כל חומר משחתי שניתן להעביר בראש דמוי מחט, דוגמת קרמיקה ופורצלן. מעניין לציין שהחיבור מתבצע על ידי מגנט כך שקל מאוד לפרק ולהחליף ראשי הדפסה.

 ByFlow-the3dzone מגזין הדפסת התלת מימד

במדפסת הזו לא צריך להשקיע זמן בקליברציה. משטח ההדפסה קבוע ויש רק כפתור אחד למדידת גובה ה-Z של ראשי ההדפסה. מעבר לכך, המדפסת מצויידת במשטח הדפסה מחומם מראש, מבודד, המספק דיוק רב יותר, במיוחד כשמדפיסים חומרים רכים דוגמת קרמיקה ושוקולד.focus-3-d-printer - THE3DZONE מגזין הדפסת התלת מימד

החברה האם, 3D By Flow, נולדה מהגישה שצריך לנייד את המדפסת. לדברי פריץ הוף, המנהל, בבתי הספר, אחד מקהלי היעד הראשונים למדפסת, אהבו אותה בגלל הניידות ויכולת האחסון. "קל לתפעל אותה. אפשר להריץ הכל מכרטיס זכרון או להתחבר אלחוטי, או בכבל ובהחלט הצלחנו לפתור בעיה שמציקה לרבים: לא צריך יותר לבצע קליברציה. מעבר לכך, יש לנו יתרון גדול – הדפסה במגוון חומרים".

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס רוכשת את XAAR 3D על מנת להאיץ את יכולות ההדפסה בתלת מימד בייצור תעשייתי רחב היקף

מדפסות תלת מימד בטכנולוגיית ה- SAF של Xaar 3D מספקות חלופות מבוססות אבקה, שהן מהירות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share