בית / חומרה / למה שלא תהפוך את הנייד שלך ל… מצלמת תלת מימד אמיתית?

למה שלא תהפוך את הנייד שלך ל… מצלמת תלת מימד אמיתית?

Share

והנה הצעצוע שכולכם רוצים (מה שבטוח הוא שאני ראשון בתור): מצלמה בשם Bevel של Matter And Form, שמחברים לסמארטפון או לטאבלט, המאפשר צילום תמונות בתלת מימד. משם קצרה הדרך להעלאה לרשתות החברתיות וכמובן למשלוח להדפסה במדפסת תלת מימד.

המוצר המהפכני – שהוא בעצם מצלמת תלת מימד – עלה לא מכבר לאתר גיוס ההמונים Kickstarter והוא קרוב מאוד למטרה של גיוס 200 אלף דולר עבור השלמת הפיתוח. בניגוד למכשירים אחרים המתיימרים לעשות את אותה פעולה, ה-Bevel, וזו גדולתו, מסוגל לייצר קבצים הניתנים לשימוש ולהעברה הלאה.

THE3DZONE-3D PHOTO2 מצלמת תלת מימד הדפסת תלת מימד THE3DZONE-3D PHOTO3 מצלמת תלת מימד הדפסת תלת מימד THE3DZONE-3D PHOTO4 מצלמת תלת מימד הדפסת תלת מימד THE3DZONE-3D PHOTO5 מצלמת תלת מימד הדפסת תלת מימד

“אנו מקפיאים רגעים בזמן”, אומר הצוות, שהעניק לטכנולוגיה את השם המחייב Genuine 3D. “צילום בתלת מימד אפשרי ואנו רוצים שכל אחד יוכל לצלם כך…”.

ומה מאחורי? המפתחים מגלים שמדובר בקרן ליזר ידידותית המתחברת למצלמה המקורית של הנייד או הטאבלט. החיבור פשוט: נועצים, מכוונים, מפעילים את האפליקציה החינמית וסורקים. כמה פשוט. והמחיר? רק 49 דולר. לא תקנו?

Share

אודות The3D Zone

Check Also

קליבר משיקה את ה- Artec Leo – סורק תלת מימד נייד ואלחוטי

אין צורך להתחבר למחשב בזמן הסריקה והעובדה שבמהלכה רואים את התקדמות הסריקה על מסך HD …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share