חדשות חמות
בית / חומרה / לנובו נכנסת לזירת הדפסת ה-3D עם מדפסת שוקולד. שוקולד?

לנובו נכנסת לזירת הדפסת ה-3D עם מדפסת שוקולד. שוקולד?

Share

זירת הדפסות התלת מימד מלאה בחברות צעירות ונמרצות המשיקות מדי יום פתרונות הדפסה ב-3D ודי לעקוב אחר הקורה בקיקסטארטר כדי להבין על מה מדובר. אבל, לא לדאוג, גם החברות הגדולות נמצאות שם, או לפחות מתכוונות להכנס לשם, וחברת לנובו היא דוגמה שכזו.

בזמן שאוטודסק עושה את צעדיה הראשונים עם פלטפורמת הספארק (אותה היא מדגימה על מדפסת האמבר שפיתחה במיוחד למשימה זו) האמורה להקל על חייהם של העוסקים בתחומי ה-3D וחברת HP רוקמת תוכניות להוציא מתישהו מדפסת תלת מימד מסחרית ראשונה שתעשה שימוש בטכנולוגיית Multi Jet Fusion, מגיעה כעת לנובו עם הכרזה על קו עתידי של מדפסות תחת שם המותג ShenQi שיאפשרו לחברה לחקור שורה של מוצרים בפיתוח.

lenovo-the3dzone-chocolate-printer-1
ShenQi 3D food printer

המוצר הראשון בתחום הדפסת התלת מימד – ShenQi 3D food printer – שהושק השבוע בבייג'ינג שבסין, המגרש הביתי של לנובו, יועד לשוק מיוחד: שפים וקונדיטורים הרוצים להדפיס שוקולד ויחד איתו הושקו עוד 4 מדפסות חדשות.

lenovo-the3dzone-chocolate-printer-12 lenovo-the3dzone-chocolate-printer-4

מעניין לציין, שמדפסת ה-ShenQi da Vinci שהושקה באירוע, היא פרי שיתוף פעולה עם יצרנית אחרת,  XYZPrinting, שמתכננת למכור את המדפסות שלה תחת מותג הבת של לנובו – FM365. בקו הנוכחי יש מדפסת במחיר לכל כיס, מדפסת שתוכל להדפיס חומרים ביולוגיים בתלת מימד (biodegradable) וגם מדפסת שכוללת בתוכה גם פתרון סריקה לקו הגבוה יותר של השוק. והמחירים? בין US$452 ל-US$4,033. בהצלחה.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד של Xjet הישראלית גוייסה לקידום הייצור הקרמי בתעשייה האנגלית

MTC, מרכז טכנולוגיות הייצור הבריטי הודיע כי יצרף את טכנולוגיית ה- Nano Particle Jetting של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share