חדשות חמות
בית / חומרה / נמאס לכם ממדפסות התלת מימד הגדולות? למה שלא תעברו לעט המדפיסה של CoLiDo?

נמאס לכם ממדפסות התלת מימד הגדולות? למה שלא תעברו לעט המדפיסה של CoLiDo?

Share

הדפסת תלת מימד מהווה כיום מקור בלתי אכזב לחדשנות והמשתמשים יכולים לחוות את התחום על גבי שלל מדפסות, חומרים וציוד עזר. רוב משתמשי הקצה מסתפקים בהורדת קובץ מוכן מהרשת והמתנה שהוא יודפס במדפסות התלת מימד שלהם. אבל, היכן היצירה העצמית? זו החופשית, המשוחררת והניידת? כאן נכנס לתמונה עט ה-CoLiDo 3D המאפשר לכל אחד (אם רק יצליח לגייס מספיק כסף בקיקסטארטר) ״לצייר״ בתלת מימד.

את עט ה-CoLiDo 3D ניתן לקחת לדרך, בניגוד לאחיותיו, מדפסות התלת מימד הגדולות ולהפוך את ציורי ואיורי הדו-מימד לתלת מימד אמיתי.the3dzone-pen2 התוצאות הן אובייקטים שלמים העומדים בפני עצמם.

לדברי היזמים, הפטנט הגדול בעט המהפכני (הפועל בטכנולוגיית FDM) הוא בעובדה שלמרות שנדרש חום רב להמסת חומר הגלם, הם מצאו שיטה שהופכת את העט למכשיר בטוח לחלוטין: פיית ההדפסה מתכנסת לתוך העט בגמר כל סבב הדפסה, נתון ההופך את המכשיר לבטוח בשימוש גם לילדים.

המחירים: בשלב הנוכחי עלות של 69$ – כולל שתי חפיסות חומר הדפסה בשישה צבעים (PLA ABS), והמשלוח הראשון ייצא לדרך במהלך מרץ 2016.

the3dzone-penמניסויים ראשונים עולה שהחום בעט נשמר אחיד והתוצאה היא הדפסה חלקה ואיכותית. מי הקונים הצפויים: מייקרים, ילדים, הורים המחפשים מתנות יומולדת ושוחרי החידושים באשר הם. בהצלחה!

Share

אודות The3D Zone

Check Also

עיצוב שנות ה-60 פוגש את הטכנולוגיה של המאה ה-21: מכונית הספורט המיתולוגית לוטוס Type 62-2 צויידה ב- 500 חלקים שהותאמו אישית והודפסו במדפסות התלת מימד של סטרטסיס

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), המובילה בפתרונות הדפסה תלת-ממדית פולימריים, משתפת פעולה עם מותג הרכב היוקרתי העולמי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share