חדשות חמות
בית / חומרה / Bean 3D – מקיקסטארטר אליך לשולחן

Bean 3D – מקיקסטארטר אליך לשולחן

Share

אנחנו אוהבים מדפסות תלת מימד ובמיוחד כאלה של יוצרים ויזמים צעירים. Bean 3D היא מדפסת SLA של חברת Kudo3D שמיועדת לשוק הצרכני ושעושה את ראשית צעדיה באתר קיקסטארטר לטובת גיוס קצת כסף.

המדפסת מנסה לספק את יכולות הדפסת ה-FDM במחיר נמוך ובאיכות גבוהה תוך שהיא עונה לצרכי הצרכנים שדורשים ביצועים ואמינות אך בהחלט לא מתעלמים מסוגיית התמחור. צוות התכנון הצעיר יצא עם משימה ברורה: רוצים מדפסת קטנה ובעלת עיצוב עכשווי, כזו שתתמזג בכל חדר בבית. התוצאה: מדפסת בירוק זרחני, שמקורות האור שלה הם תאורת LED (חסכוני) ובאותו הקו שולבה במכונה גם טכנולוגיית PSP עם פאנל LCD ברזולוציה גבוהה.the3dzone - מגזין הדפסת התלת מימד

המדפסת, כך מתחייבים היוצרים תגיע לבית הלקוחות לאחר שכבר עברה קליברציה והיא מותאמת לכוונון עצמי. עם מידות של 20/20/40 ומשקל של פחות משבעה ק״ג, היא יכולה להתנייד לכל מקום כמעט.

the3dzone - מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone - מגזין הדפסת התלת מימד

the3dzone - מגזין הדפסת התלת מימד

איכויות ההדפסה הן ברזולוציה של 50 מיקרון ובאתר, מדגימים המפתחים את האיכויות המתבקשות. גובה האובייקטים המודפסים יכול להגיע ל-15 ס״מ ומהירות ההדפסה עומדת על כשני ס״מ בשעה.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

קליבר מכריזה על ה-RAISE3D E2 – מדפסת תלת מימד מקצועית המתאימה למגוון שימושים ותחומי תעשייה ואקדמיה

חברת קליבר מקבוצת גסטטנרטק, מכריזה בישראל על מדפסת ה-E2 מבית RAISE3D האמריקנית, הנחשבת לחלוצה בעולם בתחום פיתוח וייצור פתרונות הדפסה בתלת מימד למשתמשים ארגוניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share