חדשות חמות
בית / סגנון חיים / ככה מדווחים על מצב הרוח: באמצעות FEELix הזחל הרעב, שהודפס בתלת מימד

ככה מדווחים על מצב הרוח: באמצעות FEELix הזחל הרעב, שהודפס בתלת מימד

Share

לכולנו יש אינספור (נו, טוב, כמעט) פרופילים חברתיים. וכולנו גם משתמשים בהם ביום יום. חלקנו אף עושה שימוש בחמישה שישה פרופילים שונים ברשתות חברתיות שונות. ולמה לא? יש לאן לשלוח את התמונה של הילד משתעשע עם הכלב ולקבל תמיכה נפשית בעת צרה. אבל, המצב העמוס יכול בהחלט להעיק ובמיוחד ביכולת לשמור על קצב מול כל מה שקורה ברשת שלך. וזה מציק, במיוחד בקשר מול בני משפחה וחברים קרובים. לפעמים הכי קל לשלוח הודעה או להרים טלפון.

לפעמים מדובר רק באפשרות לשתף במצב הרוח, ברגשות ולדעת שמהצד השני יש מישהו שדואג לך. ונכון, אי אפשר להציק לאנשים על כל שטות שמציקה לך. מה עושים? גם כאן לרשת הפתרונות.

לתמונה נכנס ה-FEELix, שתוכנן, פותח ונבנה על ידי צוות Project Remorse Code שכולל את אליסיה תם ויי, קרוליין סינדרס ואדל לין, שיצרו אב טיפוס למוצר קונספט פשוט: 'צעצוע' שיכול להביע מצבי רוח ואף לשדרו לחברים שלך, כדי שידעו על כך.THE3DZONE-FEEL22

כשאתה מכוון את המערכת אצלך על "היום בדיכי", המצב ידווח לכל החברים בעלי המכשיר המחוברים אליך ברשתות החברתיות. כמובן שניתן לחזור  עם תמיכה ועידוד למתלונן – בצורה של צבעים. המעצבות אומרו כי להערכתן יש כאן דרך פשוטה ביותר לתקשורת שאינה מצריכה שיבוש של חיי היום יום.

THE3DZONE-FEEL23 THE3DZONE-FEEL24

"החלטנו שצריך ליצור ערוץ תקשורת חדש בין אנשים", אומר תם ויי. "כשהגענו לשלב הבניה היה ברור לנו שנעשה שימוש בהדפסת תלת מימד וכי הדמות שתבחר לצרכים שלנו היא דמות של זחל חמוד, שעוצב על ידי חברת ErolSculpture בדמותו של הזחל הרעב המפורסם מספרי הילדים". למהלך נעשה בתחילה שימוש ב-Blender  וב-Tinkercad אבל אז מצאו מודל של זחל באתר Thingiverse והיהה ברור שזה הפתרון המושלם.THE3DZONE-FEEL26

על מה מדובר: כל אחד מהחברים צריך להחזיק זחל ברשותו. למאמי התורן, ל-FEELix יש חמישה מצבי רוח ורק צריך לכוון אותם כיאות, כשהמצב משודר הייישר לצעצוע של החבר. שם נדלקת נורה והחברה/ה רואים מה מצב הרוח האמיתי שלך. המוצר נמצא עדיין בשלבי פיתוח סופיים, והם לא משוכנעים שיגיעו לשוק בעתיד, אבל, הם פתוחים להצעות.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

נעליים להליכת ירח

עם יד על הלב: כמה פעמים בעבר כבר נתקלתם באייטמים בתקשורת (מודים, כולל אותנו) על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share