חדשות חמות
בית / אופנה / ליין תכשיטי זהב וכסף – בהדפסת 3D ובהתאמה אישית

ליין תכשיטי זהב וכסף – בהדפסת 3D ובהתאמה אישית

Share

הרשת הקמעונאית הבריטית Argos, הכריזה על שירות חדש ללקוחותיה: הדפסה אישית של מגוון תכשיטי זהב וכסף.

השירות החדש שמוצע כרגע לתקופת ניסיון, מאפשר ללקוח לבחור ממגוון סוגי תכשיטים, הכוללים טבעות, ענקים וצמידים. בעזרת האתר, הלקוח יכול לבחור את מאפייני התכשיט שלו – סוג המתכת, הצורה, הטקסטורה והגודל ואף להוסיף חריטה. מחירי התכשיטים המוצעים נעים בין 50 ל-220 ליש"ט.

החיסרון היחיד בשירות החדש, הוא שלא ניתן להחזיר מוצרים
החיסרון היחיד בשירות החדש, הוא שלא ניתן להחזיר מוצרים

the3dzone-argos-trialling-3d-printed-jewellery

נראה שהחיסרון היחיד בשירות החדש, הוא שלא ניתן להחזיר מוצרים, אלא אם הם פגומים. כך, שצריך להתחייב לקניית התכשיט לפני שרואים אותו. זו יכולה להתברר כבעיה היות וקשה להעריך גדלים של תכשיטים מסוימים, דוגמת טבעות. הרוכשים גם צריכים לקחת בחשבון את זמן ההמתנה לתכשיט המוזמן – בין שבועיים לשלושה.

"יש התרגשות רבה בנושא הדפסת התלת מימד ואנחנו רק מתחילים לחקור את השימושים  של טכנולוגיה זו לכלל האוכלוסייה", אמר ניל טינגייט, מנהל יחידת החדשנות הטכנולוגית ב-Argos, "אנחנו משיקים את האתר השבוע עם השותפים שלנו בניסיון לראות את תגובת הצרכנים. אנחנו נלמד את התוצאות ונפיק מסקנות להמשך הדרך".

ארגוס משרתת 130 מיליון לקוחות, מעסיקה מעל 31,000 עובדים ומציעה למכירה 33,000 מוצרים במגוון קטגוריות, דוגמת טכנולוגיה, מוצרים לבית ולגינה, מוצרי תינוקות, תכשירי קוסמטיקה, ביגוד, תכשיטים ושעונים.

Share

אודות donitza

Check Also

ענקית מדפסות הטקסטיל הישראלית קורנית דיגיטל רכשה את יצרנית המדפסות Voxel8

הרכש החדש מתמקד במדפסות מסוג FDM למספר חומרים וצבעים ומתמקד בתעשיית הטקסטיל וההנעלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share