חדשות חמות
בית / סגנון חיים / מה תרצו להדפיס על הקפה שלכם?

מה תרצו להדפיס על הקפה שלכם?

Share

Steam CC הישראלית, מציגה היום ב CE WEEK בניו יורק לראשונה את Ripples™, סטארט אפ IoT חדשני המשנה את חוויית צריכת קפה באמצעות "הדפסים על קצף" (הנקראים Ripple). ה- Ripple Maker , המשלב חומרה ותוכנה, מספק פלטפורמת תקשורת חדשה ליצירת מסרים ותמונות ברזולוציה גבוהה על גבי חלב מוקצף, קפוצ'ינו או כל משקה מוקצף אחר.

במקביל הודיעה החברה שחברת לופטהנזה תהיה החברה הבינלאומית הראשונה שתאמץ את הטכנולוגיה של Ripples ותביא את המדיום החדש ללקוחותיה. ה- Ripple Maker ישולבו בטרקליני המחלקה הראשונה ומחלקת העסקים של לופטהנזה במהלך השנה.

https://www.youtube.com/watch?v=l6LNBlHpLRs

ה- Ripple Maker פותח על ידי שני מעצבים תעשייתיים עטורי פרסים והינו שלוב טכניקת מדפסת3D וטכנולוגיות הזרקת דיו, עם תמצית קפה טבעית- Ripple Pod, המעוגנים בפטנטים. כל בית עסק שמגיש קפה מדוכנים, דרך בתי קפה ומסעדות, בתי מלון, שירותי הסעדה ואירועים, וכן מותגים ומשווקים, יוכל להשתמש ב- Ripple ליצירת, נאמנות וחיבור רגשי עם הלקוחות.

כיון שה- Ripple Maker הינו מכשיר מקושר, ההזדמנויות ליצירת תוכן הן אינסופיות הודעות וציטוטים מעוררי השראה, מידע על אירועים קרובים, ברכות אישיות ותכנים מרשתות חברתיות. כל משתמש ב- Ripples ברחבי העולם יכול להעביר תוכן לפלטפורמה, עורכי ה- Ripples יבדקו את התוכן, ויוסיפו אותו לפלטפורמה, אם יימצא מתאים.

הדפסת תלת מימד קפה מדפסת תלת מימד
יוסי משולם, מנכ"ל Steam CC

מגישי הקפה יוכלו לבחור Ripples מקטלוג תמונות והודעות מקיף, או לבקש מלקוחותיהם לשלוח אל ה- Ripple Maker תמונה, או הודעה אישית, באמצעות אפליקציית Ripple. התמונה תודפס על הקפה בתוך פחות מ- 10 שניות, בעזרת תמצית קפה טבעית.

עלות המכשיר  היא 999 דולר והוא מלווה בתוכניות שירות גמישות בעלות של החל מ- 75 דולר בחודש. תכניות השירות מספקות  שירות תפעול ואחריות, וכן גישה לפלטפורמת התוכן והנושאים של Ripples. אפליקציית Ripples היא חינמית לצרכנים, ללא עלות מנוי חודשי או רכישות בתוך האפליקציה.

"אנו נרגשים לחשוף את ה- Ripple Maker ושמחים להודיע על ההסכם עם לופטהנזה כלקוח הבינלאומי הראשון שלנו" אומר יוסי משולם, מנכ"ל Steam CC, המפתחת של Ripples. "החזון שלנו הוא להוסיף משמעות, עומק והנאה לחוויית צריכת הקפה, בכל ספל וספל. הרעיון הזה מתחבר באופן ישיר עם המחויבות ללא הפסקה (‘non-stop you’) של לופטהנזה אל לקוחותיה".

ה- Ripple Maker אינו דורש הכשרה מוקדמת, הוא קטן ונוח ומוסיף רק מספר שניות לתהליך מזיגת הקפה. התצוגה האינטואיטיבית שלו מפשטת את העיון בתוכן ה- Ripples הקיים, המסודר לפי נושאים (ברכות, ציטוטים שנונים, הומור קפה וכו') או להדפיס הודעה שנשלחה על ידי משתמשי אפליקציית Ripples.

אפליקציית Ripples הופכת את היצירה והשליחה של התמונות האישיות לפשוטה כמו העלאת פוסט במדיה החברתית. הפונקציונאליות של האפליקציה מאפשרת לבחור תמונה קיימת מספריית התוכן של Ripples או לשלוח תמונה מהמצלמה שלכם, שתהפוך לאומנות בקצף החלב בבית העסק. תוכלו לערוך, לשנות גודל או פילטר, ואפילו להוסיף מלל לתמונה.

"תמונות של אומנות בקפה" LATTE ART  הן המשותפות ביותר במדיה החברתית. אנחנו לוקחים את האומנות בקפה לרמה אחרת לגמרי", מוסיף משולם. "כאשר שמים דבר יפהפה בידיו של מישהו, הוא רוצה לשתף אותו. ככה אנחנו יוצרים את השפעת ה- ripple בעולם".

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

עורו הגיקים: זו ההזדמנות שלכם להחזיק ביד Phaser Type II (מקורי של סטאר-טרק…)

אנחנו במגזין The3DZone אוהבים את החבר׳ה של Shirbrook. למה? די פשוט: כי הם מתמחים באמנות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share