חדשות חמות
בית / אופנה / דנית מכה שנית

דנית מכה שנית

Share

שגרירת ישראל בעולם, בתחום ההדפסה בתלת מימד, דנית פלג, חוזרת עם הצעה מפתה: הזמנה און ליין של ג׳קט (עליונית) שיופק במיוחד עבורכם – בהדפסת תלת מימד. קנינו!

כולנו זוכרים את דנית פלג, מי שעשתה המון רעש בעולם האופנה וכיכבה באינספור מגזינים נחשקים ותוכניות טלויזיה נוצצות, לאחר שהיתה הראשונה שיצאה עם תצוגת אופנה שכולה בגדים שהודפסו. כן, כן, הודפסו.

ועכשיו, האמנית/אומנית/מעצבת/אופנאית הצעירה, חוזרת עםהפתעה חדשה: ג׳קט מודפס שניתן להזמין און ליין. ג׳קט ה-Bomber הוא חלק מהתצוגה השניה של פלג, שזכתה לשם ההרואי ״לידתה של ונוס״ והוא, ועל כך אין ספק, פריט הלבוש הראשון בעולם שהודפס בתלת מימד וניתן להזמינו און ליין. וכמובן: ניתן להתאימו לטעמי המזמין/נה… (כולל שמו/ה).

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד

מדובר במהדורה מוגבלת של 100 יצירות (העשויות מ-FilaFlex) כשלוקח להדפיס כל יצירה במשך 100 שעות! המחיר? 1500 דולר. לא הרבה בשביל החדשנות וההשקעה.

פלג מספרת כי הג׳קטים יודפסו בספרד ויורכבו ויישלחו מתל אביב. ״עבור כל רוכשת אקיים מפגש של התאמה ׳וירטואלית׳ תוך שימוש באפליקציה מיוחדת״, והיא מציינת כי קצב ההדפסה של הלבוש שילש עצמו מאז הפקת האופנה האחרונה שלה ״תודות להתקדמות הרבה בטכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד״…

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד

ובכלל, פלג היא אשת חזון. ״אנו בהחלט שואפים לדחוף ולאתגר את גבולות תחום האופנה המודפסת בתלת מימד… חלק מהאתגר שלנו הוא להניע חברות וגורמים פרטיים לחקור ולפתח חומרים חדשים, טכניקות הדפסה חדשות ותוכנות חדשות. בעתיד, כשהטכנולוגיה תצעד עוד כמה צעדים גדולים קדימה, אני בהחלט רואה עולם בו כל אחד יוכל לקנות לעצמו קבצים מוכנים של פריטי לבוש ולהדפיס אותם לעצמו בבית או בחנות ייעודית״.

להזמנות: https://danitpeleg.com/

קרדיט צילום: Daria Ratiner

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס חוברת ל-ECCO הדנית לשילוב טכנולוגיות הדפסת תלת מימד חדשניות בתעשיית ייצור הנעליים

השימוש במדפסות ה-Origin One 3D  בחומרים ייחודיים שפותחו בחברת הנקל, יאפשר הוזלת עלויות וקיצור זמני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share