חדשות חמות
בית / עיצוב / זהירות, יש לי טבעת (בהדפסת תלת מימד)!!!

זהירות, יש לי טבעת (בהדפסת תלת מימד)!!!

Share

את פרוייקט הגמר שלה הקדישה ניצן קיש לקולקציית אופנה בהחלט ייחודית: היא יצרה פריט לבוש לנשים המיועד להגנה עצמית ולהישרדות במרחב העירוני. כיום, לא הרבה זמן אחרי סיום הלימודים, קיש הוסיפה בגאווה לרשימת התארים שלה גם את עובדת היותה מייסדת ומנכ"לית, Miz.NK, את ניהול מרכז של עמותת יוניסטרים באור יהודה ובמעט הזמן שנותר לה היא גם חברת ארגון she code, קהילת נשים שמלמדות נשים לתכנת. וכעת היא גם הופכת לכוכב לרגע במסגרת אירועי שבוע החדשנות – ה-DLD של תל אביב, המורידים לרחוב את הטכנולוגיות המתקדמות ומפגיש אותן פנים אל פנים עם הקהל הרחב.the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

״הפרויקט בבצלאל היה פריט מודפס בתלת מימד, שמורכב מחלקים נפרדים הניתנים לפירוק וההופכים בשעת הצורך לאמצעי הגנה, וביניהם חבל, אזיקון ודוקרן״, היא מספרת. ״כל חלק הורכב מחוליות מקוריות שעיצובן משרת את אמצעי ההגנה. הפריט הודפס בהדפסה תלת מימדית ויועד להפצה חופשית ברשת. נשים ברחבי העולם הוזמנו להדפיס אותו, ללבוש את כולו או לענוד חלקים ממנו ולהצטייד באמצעי זמין להגנה עצמית על גופן״. חומרים: ניילון 12, צבע טקסטיל.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד
התמונות באדיבות ניצן קיש

בשדרות רוטשילד מתכוונת קיש להציג את הקולקציה החדשה שלה: תכשיטים בעלי נוכחות, גדולים ו…שימושיים. איך לא. הם מהווים כלי הגנה עצמית והישרדות. בראיון שהעניקה לכלכליסט, מספרת קיש כי אמנם מדובר באביזרים יפים, אבל, המטרה העיקרית ביצירה היתה לגרום לעונדת עותם להרגיש בטוחה ולשמש כלי עזר להגנה עצמית.the3dzone-kish4 the3dzone-kish6 the3dzone-kish7

קיש מבחינה בין שני סוגי תכשיטים – שמודפסים בתלת מימד: להגנה העצמית יש צמידים בעלי קוצים שמיועדים לדקור את מי שמנסה לתפוס את העונדת, טבעות גדולות שיכולות לשמש כאגרופן לעת מצוא ובקטגוריית ההשרדות היא עיצבה שרשרת שכשמפרקים אותה ניתן להשתמש בכל אחד מהמרכיבים לצרכים שונים. כל התכשיטים מתוכננים בתוכנה ייעודית ומודפסים בניילון 12, המפגין משקל נמוך, חוזק ונוחות. עם גמר ההדפסה הם נצבעים ביד ואף ניתן להזמינם בצבעים האהובים יותר על מזמינת העבודה. המחירים: בין 35 ל- 135 דולר.

ומה בהמשך? לדבריה היא עובדת בימים אלה על תכשיטים חכמים שיכללו כבר שבב מובנה שיכול לזהות סימני מצוקה ואף לשלוח אות לעזרה. בהצלחה!

לאתר לרכישה:

http://www.miznk.com/3d-printing-collection

Share

אודות The3D Zone

Check Also

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד

BigRep משיקה בישראל שתי מדפסות תלת מימד חדשות, מהירות וגדולות במיוחד

ה-BigRep PRO  וה- BigRep EDGE מבוססות על טכנולוגיית הדפסה FDM פורצת דרך המאפשרת הדפסה מהירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share