חדשות חמות
בית / חומרה / נחשפה מדפסת 3D שגם סורקת

נחשפה מדפסת 3D שגם סורקת

Share

הסטארט-אפ הסינגפורי Blacksmith Group, המהווה חלק מהאוניברסיטה הטכנולוגית Nanyang השיקה את מדפסת ה-3D השולחנית הראשונה בעולם שיכולה לשמש גם כסורק תלת-מימד.

המוצר החדש, שזכה לשם Blacksmith Genesis, הוא מערכת ידידותית למשתמש המאפשר לכל אחד, גם ללא נסיון מוקדם, לסרוק אובייקטים, לערוך אותם ולהדפיסם בתלת-מימד. המדפסת/סורק שהמימון שלהם הגיעו מקמפיין גיוס המונים באינדיגוגו, נחשפו בכנס AAAS, האירוע המדעי הגדול בעולם, שנערך בקליפורניה.

על פי החברה, המוצרים הראשונים כבר מוכנים למשלוח במהלך חודש מרץ 2015 לכל מי שתרם למיזם.

סורק ומדפיס. וקפה? באדיבות Blacksmith Group
סורק ומדפיס. וקפה? באדיבות Blacksmith Group

המדפסת מפגינה צבעי אלומניום שחור בוהק, שוקלת רק 6 ק"ג וכוללת מסך LCD, קישוריות WiFi, קורא כרטיסי זכרון וחיבור USB. היא מדפיסה ברזולוציה של 50 מיקרו-מטר, ועושה שימוש בפלטפורמה סיבובית, האופיינית בעיקר למדפסות המסחריות, המאפשרת סריקה מלאה ב-360 מעלות והדפסה של עד 6,650 cm3, כפול מהמקובל למדפסות בגודל זהה. וגימיק נוסף: יכולת לשלוט על כל מהלך ההדפסה באמצעות הסמארטפון.

המדפסת/סורק נולדה במוחם של מייסדי הקבוצה, ד"ר אלכס פויי צה שיאן ופאנג קוק בון שהצהירו בעבר כי מטרתם להוציא לשוק מוצרים שכל אחד יכול לעשות בהם שימוש. "אנו מכוונים למדפיס החובב. רוב המדפסות בשוק אינן ידידותיות במיוחד ודי מסובך לעבוד איתן. במערכת שלנו לא צריך לעבוד קשה וניתן לסרוק הכל, להעתיקו ומייד להדפיס את העותק".

ניתן להזמין את המדפסת במחיר של 2200$ ועלות משלוח של 150$ ל-70 מדינות ברחבי העולם. להזמנה.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס משיקה לשוק הישראלי את ה- H350 – מדפסת תלת מימד לייצור חלקים מוכנים למגוון תעשיות

חומר הגלם הבסיסי להדפסה הוא פולימר  עמיד במיוחד, שמיוצר כולו ממקורות מתחדשים וביולוגיים, בראשם גידולי …

2 תגובות

  1. Aenean in pharetra arcu class in, justo orci varius, sociosqu in ante massa wisi, vestibulum vitae aenean ante. Lectus neque congue, mi mi natoque vivamus nostra. Cras enim ultricies, commodo sed vivamus. Aute vel feugiat odio in nunc mauris, nunc tortor aenean sed urna,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share