חדשות חמות
בית / עיצוב / תודו, נכון שגם אתם רוצים קסדה של אולטרון מהסרט הנוקמים?

תודו, נכון שגם אתם רוצים קסדה של אולטרון מהסרט הנוקמים?

Share

אומן אביזרים עשה שימוש בכל הידע רב השנים שצבר בתחום ובטכנולוגיית הדפסה בתלת מימד, כדי לייצר קסדה הניתנת לחבישה, הזהה לזו שמופיעה בסרט החדש של הנוקמים.

the3dzone-ultron helmet2

הסרט החדש בסדרת הנוקמים – עידן האולטרון, הגיע לא מזמן למסכים – כולל לישראל – והאוהדים נוהרים בהמוניהם. אבל, יש כמה אוהדים שלא מסתפקים בכרטיס ובפופקורן. בדיוק בשבילם הומצאה טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד… קחו למשל את מייקל רודי, בחור חביב ורגוע ביומיום, עד שזה מגיע לסרטי מד"ב והדפסות. הקסדה שראה בכל ה'בקרובים' עוררה אותו למשימה לא קלה: לייצר באמצעות המדפסת הביתית, ה- gMax 1.5 XT 3D החדשה של חברת gCreate, שקנה זה עתה, קסדת אולטרון בגודל מלא שניתן לחבוש בגאווה ומסתבר שהוא לא היה היחיד עם ה'חשק' הזה, שכן בית המלאכה של  Shawshank Cosplay Props החליט בדיוק להזמין ממנו קסדה זהה.

  the3dzone-ultron helmet3 the3dzone-ultron helmet4

רודי מספר שמימדי המדפסת יכלו בקלות לאפשר לו להדפיס את הקסדה בהרצה אחת, אבל, הוא החליט ללכת על ארבע הדפסות נפרדות. חלק הלסת לקחת להדפיס 13 שעות, החלק המרכזי של הפנים לקח 30 שעות, האוזניים לקחו 10 שעות והחלק העליון של הקסדה לקח 30 שעות.the3dzone-ultron helmet1

עם גמר הפרוייקט השאפתני, הקסדה נלקחה אחר כבוד לבית המלאכה של  Shawshank Cosplay Props שם הורכבו כל החלקים והודבקו בניצוחו של הבעלים, שין שואו. כדי ליצור את המראה הסופי נעשה שימוש בחומר ציפוי למכוניות וכל העסק כולו שויף.the3dzone-ultron helmet6 the3dzone-ultron helmet8

בשלב הסופי נעשה שימוש ביציקת סיליקון כדי ליצור תבנית ממנה ניתן לייצר עוד ועוד קסדות, ככל שיחפצו האוהדים. והמחיר? עדיין לא נקבע. שווה בדיקה.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

אופנה עכשווית והדפסת תלת מימד גוייסו לטיפול בצווארה של חיילת פגועה

צוות של חברת סטרטסיס – כחלק מתוכנית Makers for Heroes – מחבר בין אופנה לטכנולוגיה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share