חדשות חמות
בית / קהילה / GeekCon 2016 – האירוע השנתי של המייקרים יוצא לדרך

GeekCon 2016 – האירוע השנתי של המייקרים יוצא לדרך

Share

ב-15 בספטמבר 2016 יגיעו למרכז הימי בשדות ים, מאות מייקרים לקחת חלק ב- GeekCon 2016 – האירוע השנתי המרכזי של המייקרים בישראל, אולטרה-מרתון בן 52 שעות, במהלכו יבנו המשתתפים – גיקים טכנולוגיים, יזמים, יוצרים, מדענים ומעצבים מהמובילים בארץ – פרוייקטים מאתגרים טכנולוגית – בזמן קצר.

פלטפורמת GeekCon, המייצגת ומשקפת את תנועת המייקרים הישראלים, המארגנת חמישה אירועים בשנה, מאתגרת את המשתתפים להתמודדות עם שלל סוגיות טכנולוגיות ובניית יצירות חדשניות עובדות ולא בהכרח שימושיות. פרוייקט טיפוסי יכול להיות כל דבר המדגים חדשנות ויצירתיות עם רכיבים טכנולוגיים. בין הפרוייקטים בהתהוות שייבנו ׳חי׳ בשטח: אקדח השובר כוסות זכוכית בכח תהודת קול, ״מד-אהבה״ לבדיקת רמת ההתאהבות, רחפן המצייר גרפיטי, רובוט ׳כאפות׳, מכשיר להשתקת ילדים, רובוט די ג׳יי, ענן גשם פרטי, גיטרה מחשמלת ועוד.

עד היום, במהלך שנות פעילותה, תרמה הפלטפורמה ליצירתן של מספר חברות סטארט-אפ ישראליות, ולפעילות עסקית של מעל 160 מיליון דולר. "יש סיכוי טוב שמהפעילות המשותפת, במהלכה יתבצע תרגום יישומי לרעיונות מופשטים יותר, יצמחו מוצרים, טכנולוגיות ופתרונות טכנולוגיים שניתן יהיה לחשוב על פיתוחם העסקי", אומרים היזמים, בינהם אדן שוחט, מייסד שותף ב- Aleph, אילן גרייצר, מייסד שותף של Funtactix Inc וגילי צגלה, מייסד ומנכ"ל חברת Novawind. "חלק מהתפקיד שלנו הוא לסייע בבניית הדור הבא של היוצרים, היזמים ו'האנשים שעושים', שיבואו עם הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים הבאים”.

GeekCon הוקם בהשראת מפגשי חדשנות מפורסמים כגון Burning Man ו-FooCamp.

גיקון 2015. צלם: טל דואק
גיקון 2015. צלם: טל דואק

הפלטפורמה, המונחה על ידי המתווה "האקינג לסגנון החיים הדיגיטלי", החלה את פעילותה לפני 12 שנים. GeekCon היא פעילות ללא מטרות רווח, על בסיס עבודה התנדבותית, המוקדשת לקידום יצירתיות וחדשנות "מחוץ לקופסה" בדגש של עשייה. ההתכנסות השנתית, אחת מחמישה אירועים המתרחשים במהלך השנה, מכונה לעתים קרובות "קייטנה לגיקים", מושכת מסה קריטית של יזמים, גיקים וטכנולוגים מהמובילים בארץ. ההשתתפות ב-GeekCon היא בהזמנה בלבד.

נותנות החסות של Geekcon 2016 כוללות מספר חברות עולמיות מובילות, בהן סמסונג, גוגל, AT&T Foundry, פייסבוק, Campus TLV ו-Wix EngineeringX. נותנות החסות שולחות משתתפים/ות אשר יטלו חלק ב-GeekCon וכן ציוד לפרוייקטים שונים.Geekcon-FIGHTING ELEPHANTS2

האנשים שמאחורי GeekCon השנה והצוות המנהל בפועל (ובהתנדבות) הם: ענבר רז, אדן שוחט, גילי צגלה, שחר זריהן, איל הרשקו, לי עדן, כפיר מצא, בועז מאמו, צח משה, מתן שרף ועשרות מתנדבים נוספים – כולם יזמים, מייקרים ואנשי תעשיית ההייטק הישראלית.

להרשמה: http://signup.geekcon.org/

Share

אודות The3D Zone

Check Also

the3dzone.il

1995. מכירות ראשונות של מערכות הדפסה תעשייתיות בתלת מימד. המוכרת: סו-פאד

רבים לא יודעים או מודעים לכך שיש חברה ישראלית אחת שצפתה את הנולד, ככל שמדובר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share