חדשות חמות
בית / רפואה / והזוכה במקום הראשון (ובמיליון דולר) על הדפסת יד ביונית היא חברת Open Bionics

והזוכה במקום הראשון (ובמיליון דולר) על הדפסת יד ביונית היא חברת Open Bionics

Share

חברת הסטארטאפ  Open Bionics, המפתחת ביום יום חיישנים רובוטיים וממחה בהדפסות תלת מימד של פרוטזות, התקדמה רבות מאז שנת 2013, עת השיקה את קמפיין הקיקסטרטר הראשון שלה והגיעה אפילו לשלב בקריירה בו היא משתפת פעולה עם שרותי הבריאות הלאומיים של בריטניה, כדי לשלב פרוטזות מתקדמות במערכת הבריאות הציבורית.

תזכורת: החידוש הגדול בפיתוחים של החברה היתה זרוע ביונית עמוסת חיישנים ואלקטרוניקה, שידעו לזהות במדוייק את התגובות העצביות הנכונות להנעת הזרוע ובמקביל להתעלם מעצבובים מקריים. על הדרך הם זכו בלא מעט פרסים ותחרויות נחשבות וכעת הגיע הפרס הבאמת גדול: מיליון דולר בתחרות  UAE AI & Robotics Award for Good.

הצוות המנצח. באדיבות Open-Bionics

התחרות שנועדה לקדם חדשנות לטובת בני האדם באשר הם, נועדה לעודד מחקר יישומי בתחומי הרובוטיקה והאינטליגנציה המלאכותית, כדי לפתור בעיות בשלושה תחומים: חינוך, בריאות ושירותים חברתיים ואת הפרס תרם השייך מוחמד בין ראשיד אל מכת׳ום, סגן נשיא ושליט דובאי.

הצ׳ק השקוף והמרשים של Open-Bionics

מעל 1600 משתתפים לקחו חלק בתחרות לעיצוב יד ביונית מתפקדת, ממעל 60 מדינות. לשלב הגמר הגיעו 10 מועמדים סופיים, בינהם מחברות מוכרות שעמדו לבחירת הקהל והשופטים. הזכייה לא הפתיעה את הצוות הצעיר. ״עם המימון העכשווי נוכל להמשיך עם הניסויים הרפואיים ולוודא שכל מי שזקוק לנו יוכל באמת להגיע אלינו״, נאמר בעמוד הפייסבוק של החברה.

באדיבות Open-Bionics

הפרס במסגרת UAE AI & Robotics Award for Good נחשב כיום לאחד הגדולים בתחומו. על פי המארגנים, יש כיום 300 אלף איש העוסקים כיום בתעשיית הרובוטיקה התעשייתית והצפי הוא כי השוק יגיע להיקף של 1.5 מיליארד דולר עד לשנת 2019.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

תעשיית התלת מימד העולמית מתגייסת למלחמה בנגיף

מי תיאר לעצמו, עד לפני חודש שתעשייה שפועלת בשנים האחרונות, די מתחת לרדאר, ועולה לכותרות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share