בית / תוכנה / פתרון אבטחת מידע של אסמבריקס הישראלית יגן על הדפסות התלת מימד של בואינג

פתרון אבטחת מידע של אסמבריקס הישראלית יגן על הדפסות התלת מימד של בואינג

Share

חברת התוכנה אסמבריקס (Assembrix Ltd) חתמה על מזכר הבנות עם בואינג שיאפשר ליצרנית המטוסים לנהל ולהגן על הקניין הרוחני של החברה לאורך כל מסלול העבודה על משלוח פריטים להדפסת תלת מימד.

לדברי דוד עברי, נשיא בואינג ישראל,  ההסכם מרחיב את הקשרים של בואינג עם התעשייה הישראלית תוך סיוע לחברות כמו אסמבריקס להרחיב את עסקיהן. ״בואינג מחפשת בכל רחבי העולם ספקים בעלי הון אינטלקטואלי, שעומדים בסטנדרטים של איכות גבוהה ועמידה בלוחות זמנים נוקשים. לחברת אסמבריקס כל היכולות הללו”.

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד
מימין לשמאל: ג’יי סי, מנהל תכנית רכש גומלין קוריאה-ישראל בבואינג, ליאור פולאק, מנכ”ל אסמבריקס, דוד עברי, נשיא בואינג ישראל (קרדיט: יח״צ)

העסקה החלה כיוזמה של הרשפ”ת-משרד הכלכלה והתעשייה, לעידוד השקעות של חברות בינלאומיות בחברות מקומיות בעלות חדשנות טכנולוגית. התוכנה שפותחה על ידי אסמבריקס תאפשר לבואינג להעביר הזמנות עבודה להדפסה בתלת מימד, באופן מאובטח, שיגן על הנתונים מפני פגיעה, גניבה, או שינוי, לאורך כל תהליך ההפצה והייצור.

לדברי עברי, בואינג שמה דגש על שילוב פתרונות הדפסה תלת מימדית מתקדמת לאורך כל מערך הייצור – במחשבה על העתיד. בואינג מייצרת כיום חלקים בטכנולוגיית תלת מימד ב-20 אתרי ייצור של החברה ברחבי העולם, זאת בנוסף לשיתופי הפעולה שלה עם ספקים שונים המייצרים עבורה חלקים בתלת מימד עבור מטוסים אזרחיים, לתעשייה הביטחונית ובתחום החלל.

“אנו שמחים לשתף פעולה עם בואינג ומודים על האמון שלה ביכולות שלנו” אמר ליאור פולאק, מייסד-שותף ומנכ”ל אסמבריקס. “ברית זו תומכת בחזון שלנו לפתח וליישם פתרונות חדשניים המחברים את כל קצוות התעשייה העולמית ולוקחים את מסלול הייצור הדיגיטלי בתלת ממד צעד אחד קדימה”.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

הכלים לעתיד טכנולוגי – קורס הדפסה בתלת מימד בטכניון

הדפסת תלת מימד נוגעת כיום בכמעט כל תחום בחיינו: עולם הרפואה, התעופה, הרכב, הבנייה ועוד. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share