חדשות חמות
בית / תוכנה / Autodesk ומיקרוסופט בונות את עתיד הדפסת התלת מימד עם שילוב פלטפורמת ה-Spark בחלונות 10

Autodesk ומיקרוסופט בונות את עתיד הדפסת התלת מימד עם שילוב פלטפורמת ה-Spark בחלונות 10

Share

בעקבות ההשקה הרשמית של חלונות 10, הודיעה חברת Autodesk כי Spark, פלטפורמת ההדפסה בתלת מימד של Autodesk (שלצוות מרכז הפיתוח בישראל יש חלק חשוב בפיתוחה) שולבה והוטמעה במערכת ההפעלה החדשה. שילוב פלטפורמת ה-Spark בחלונות 10, יאפשר למשתמשי חלונות ברחבי העולם להנות מחויית הדפסה בתלת מימד אמינה ומותאמת לצרכיהם, בלי קשר לתוכנה בה עשו שימוש, לחומר ההדפסה, או למדפסת. Autodesk אף שחררה את הSpark API לשימוש חופשי לקהילת מפתחי מיקרוסופט כדי לעודדם לפתח יישומי חלונות 10 המתבססים על פלטפורמת הSpark.

הדפסת תלת מימד

"יש צורך ברור כיום ב'יישור קו' של התוכנה והחומרה שמשמשת עבור הדפסת תלת מימד כדי שיתמכו בצרכים של קהילת המשתמשים הגלובלית שלנו", אומר סטיב גוגנהיימר, סגן נשיא ואוונגליסט ראשי במיקרוסופט. "החבירה ל-Autodesk תסייע לנו לפרוץ קדימה עם היכולות הטמונות בהדפסת תלת מימד".

"Autodesk התחייבה לדאוג לשיפור תעשיית הדפסת התלת מימד", אמר סמיר האנה, סגן נשיא ומנכ"ל תחום ההדפסה בתלת מימד ב-Autodesk. המשימה שלנו היא להנגיש את הטכנולוגיה לעסקים וליחידים. שילוב הSpark בחלונות 10 תאפשר הן למשתמשי הקצה והן למפתחים לאמץ ולהתמודד בהצלחה עם העיצוב בתלת מימד וההדפסה".

הדפסת תלת מימד
סמיר האנה, סגן נשיא ומנכ"ל תחום ההדפסה בתלת מימד ב-Autodesk: המשימה שלנו היא להנגיש את הטכנולוגיה לעסקים וליחידים


כדי להגדיל את מעגל המדפיסים בתלת מימד
, Autodesk אף הודיעה שהצטרפה למיקרוסופט כאחת המייסדות של קונסורציום חדש – 3MF – שייצור ויתמוך בסטנדרט חדש של פורמט הדפסה בתלת מימד.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

CASTOR ממשיכים לקטוף פרסים

אחרי שזכה בתחרות קולר השנתית של הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, לסטארט-אפים בתחילת דרכם, קטף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share