חדשות חמות
בית / סגנון חיים / את הנעליים האלה הדפיסו במיוחד עבורך

את הנעליים האלה הדפיסו במיוחד עבורך

Share

מה קורה כשאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום טכנולוגיות ההדפסה בתלת מימד חוברת לאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום הספורט? או ליתר דיוק, מה קורה כש-EOS מודיעה על שיתוף פעולה עם Under Armor? נורא פשוט: התוצאה היא ה-UA ArchiTech  – נעליים בהדפסת תלת מימד מסחרית.

על פי הדיווח שמגיע משתי החברות, שיתוף הפעולה ייערך מול חטיבת נעלי הספורט של החברה המצליחה מארה״ב, כשהמטרה המשותפת היא לפתח נעל באמצעות טכנולוגיית הדפסת ה-laser-sintering 3D, שבבסיססה תהיה הדפסת תלת מימד המותאמת אישית לכל לקוח ולקוח. ״שיתוף הפעולה יאפשר לנו לספק נעליים לספורטאים שיפתרו בעיות עימן לא ניתן היה להתמודד בעבר באמצעים הרגילים״, אמר קליי דין, מנהל החדשנות של Under Armor. לדבריו, החברה תעשה שימוש בטכנולוגיה של EOS כדי להדפיס – תוך שימוש באבקה פולימרית – חלקי נעליים מותאמים אישית.

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד

 

כזכור, Under Armor אינה חברת נעלי הספורט הראשונה שיוצאת בהכרזות מהסוג הזה. מוקדם יותר השנה היתה זו חברת אדידס, שהציגה את נעל ה- Futurecraft 4D שבחלק מסולייתה נעשה שימוש בתהליך שנקרא Digital Light Synthesis, סוג של הדפסת תלת מימד שפותח על ידי חברת Carbon.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס משיקה פלטפורמת תוכנת קוד פתוח לייצור תעשייתי מבוסס הדפסה תלת מימדית, המותאמת לעידן ה״תעשייה 4.0״

פלטפורמת ה-GrabCAD תשמש גם מדפסות תלת מימד תעשייתיות של סטרטסיס וגם של מדפסות של יצרנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share