בית / תעשייה / דאסו סיסטמס ו-SAFRAN חתמו על שותפות אסטרטגית לייצור חלקי מטוסים בהדפסת תלת מימד

דאסו סיסטמס ו-SAFRAN חתמו על שותפות אסטרטגית לייצור חלקי מטוסים בהדפסת תלת מימד

Share

החברות יפעלו ליצור המשכיות דיגיטלית מקצה-לקצה עבור ייצור בהדפסת תלת מימד של מנועי תעופה

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE, הכריזה על שותפות עם  Safran, קבוצת טכנולוגיה עילית מובילה בתעשיית התעופה, חלל וביטחון, במטרה לפתח מומחיות בתחום האימות הוירטואלי לתהליכי ייצור בהדפסת תלת מימד, באמצעות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס.

השותפות בין החברות משלבת בין פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו לבין ההתמחות של Safran בטכנולוגיות חדשניות, כדי לפתח פתרון דיגיטלי מקצה-לקצה להדפסות תלת מימד. פתרונות ה-3DEXPERIENCE משנים את הדרך בה מתכננים, מייצרים ומסופקים מוצרים. הפתרונות המשולבים של דאסו סיסטמס מקדמים אימוץ של חדשנות חברתית, ומרחיבים את האפשרויות לשפר את העולם האמתי באמצעות העולם הווירטואלי.

the3dzone-dassault43DS_Logo

“היסטוריית שיתוף הפעולה הארוכה של דאסו סיסטמס ו-Safran נכנסת כעת למימד חדש של איחוד ושילוב חומרים ושיטות חדשות של הנדסה, ייצור ותחזוקה, שעתידות להשפיע רבות על תעשית התעופה”. אומר דומיניק פלורק, סגן נשיא בכיר לתחום המחקר והפיתוח בדאסו סיסטמס. “פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE שלנו מכילה אסטרטגיה המכסה את כל ההיבטים של הדפסת תלת מימד, החל מתכנון חומרים, דרך עיצוב קונספטואלי, תכנון גנרי ועד לייצור, הסמכה ותיקון. יחד עם Safran, אנחנו מתכננים לטפח תהליכי עולם וירטואלי ליישום גישה מקיפה בתחום זה אשר יסייעו ליצור מהפכה בעולם הייצור העתידי”.

the3dzone-Dassault_3D Prinitng הדפסת תלת מימד

“מחקר וטכנולוגיה הינם מרכיבים בסיסיים בחברת Safran, אשר מאפשרים לנו להביא לשיפור מתמיד בקידום בטיחות וידידותיות לסביבה בעולם התעופה”, אומר פייר פברה, סגן נשיא בכיר לתחום מחקר, טכנולוגיה וחדשנות בחברת Safran. ” כיום Safran מובילה את התחום בשימוש בהדפסת תלת מימד לייצור מנועים. על ידי שילוב כוחות עם דאסו סיסטמס ופלטפורמת ה-3DEXPERIENCE שלה אנחנו יכולים להאיץ את תהליך הייצור של מנועים חדשים ולעמוד בדרישות הלקוחות”.the3dzone-dassault

לפרטים נוסיפים על ייצור והוספה של חלקי מטוסים, ניתן להיכנס לאתר חברת Safran, בכתובת:

http://www.safran-group.com/

Share

אודות The3D Zone

Check Also

גשר ברזל שהודפס בתלת מימד הושק באמסטרדם

הגשר הודפס על ידי 4 רובוטים במשך 6 חודשים והוא מסמן עידן חדש בשימוש בהדפסות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share