חדשות חמות
בית / תעשייה / האולר השוויצרי של הדפסות התלת מימד: קליבר משיקה את SINTRATEC S2‏ – מדפסת תלת מימד SLS All in One – עם הפנים לתעשייה (ובעיקר הביטחונית)

האולר השוויצרי של הדפסות התלת מימד: קליבר משיקה את SINTRATEC S2‏ – מדפסת תלת מימד SLS All in One – עם הפנים לתעשייה (ובעיקר הביטחונית)

Share

חברת קליבר, נציגת Sintratec השווייצרית, השיקה בהשקת בכורה בישראל את ה- Sintratec S2, מדפסת תלת מימד SLS  קומפקטית (בטכנולוגיית סינטור אבקות בלייזר) המתאימה הן לייצור אבות טיפוס והן לייצור מקצועי של חלקים עמידים וחזקים לשימוש סופי. המערכת מציגה לראשונה פתרון משולב All in One הכולל תהליך אוטומטי למחצה של הדפסה בתהליך סינטור לייזר. מהחברה מדווחים על לקוח ראשון בישראל – אחד מהגדולים בזירה הביטחונית.

באדיבות: Sintratec

המדפסת הקלה לתפעול עושה שימוש בחומר ניילון 12 (Polyamide 12) או ב-TPE גמיש – עובי שכבה 100 מיקרון, והיא מאפשרת הפקת תוצאות בחופש גיאומטרי ללא מגבלות. כדי להשיג תוצאות מדויקות במיוחד המערכת מצוידת במשטח הדפסה צילינדרי שמכיל מערך חימום וקירור חדשני ומהיר במיוחד. בין היתרונות הבולטים: האפשרות להחלפת חומרי גלם ב-10 שניות, העובדה שכמעט ואין צורך לחכות לחימום/קירור  בשל הבידוד בין אזור הניקוי לאזור ההדפסה, וגודל מגש הדפסה של של 160 קוטר X 400 מ"מ גובה.

״זו מכונה שמאפשרת הדפסה ברזולוציה ובחוזק חלקים ממש כמו במכונות ה-SLS התעשייתיות״, אומר גיא אנגל, מנכ"ל קליבר. Sintratec  שהייתה ערה לצרכי השוק פיתחה את המערכת החדשה במחיר נמוך משמעותית ועם ביצועים מרשימים וזה בדיוק מה שהתעשייה בישראל מבקשת כבר שנים״.  לדברי אנגל, הדפסת SLS אף מאפשרת חופש גאומטרי מלא של החלקים (אין שבירה של עמודי תמיכות והאבקה הלא מסונטרת, שאותה ממחזרים, משמשת כתמיכה). בנוסף, מצלמת 4K מאפשרת למשתמש לשלוט בעבודה לכל אורכה ולהעריך את התוצאות בזמן אמת. השימוש בסריקת לייזר מדויקת מבטיח תהליך מדויק וניתן לשחזור שוב ושוב כמו גם מהירות הדפסה גבוהה.

באדיבות: Sintratec

״המדפסת פותחה במלואה על ידי מהנדסים שוויצריים בשיתוף עם מכוני מחקר וגופי אקדמיה, ומיוצרת בשוויץ, תוך הקפדה על איכות גבוהה האופיינית לתעשיות במדינה״, אומר דורון צינר, מנהל שיווק ומכירות בחברת קליבר. ״מעבר לאיכות הגבוהה מדובר בפתרון חסכוני במיוחד ומהיר, המאפשר הדפסה רציפה (בזמן שההדפסה הקודמת מצטננת ניתן כבר להדפיס את העובדה הבאה) כשזמן החימום לפני ההדפסה הצטמצם משמעותית. ״

מחיר: החל מ- 17 אלף דולר.   

Share

אודות The3D Zone

Check Also

מובילה בירוק: סטרטסיס ממנה את רוזה קובלנס לסמנכ"לית לקיימות

הובלתה של סטרטסיס את המעבר הגלובלי לייצור המוני ע"י שימוש בטכולוגיית ההדפסה בתלת מימד מלווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share