חדשות חמות
בית / תעשייה / האיכרים של מיאנמר מדפיסים לעצמם כלי עבודה בההדפסת תלת מימד

האיכרים של מיאנמר מדפיסים לעצמם כלי עבודה בההדפסת תלת מימד

Share

להיות איכר הוא עסק שוחק ומתיש. עבודה קשה. להיות איכר במיאנמר הרחוקה, קשה עוד יותר (ובמיוחד כשזוכרים שההכנסה השנתית הממוצעת שם עומדת על כ-600 דולר), שהתשתיות בקריסה וקשה ביותר להגיע למכונות או לכלים רציניים לביצוע העבודה. מתכנן בחברת Proximity Designs, תאהי ארימוטו, החליט לנסות ולסייע. המשימה: לעצב ולתכנן כלי עבודה שניתן להדפיס בשטח בהדפסת תלת מימד. הסטודיו מתמחה בעיצוב של מכשירים שונים לעיבוד חקלאי והוא משרת למעלה מ-102 אלף לקוחות, כולם חקלאים קשי יום.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד ״האתגר לא פשוט״, הוא מספר. ״הכלים צריכים להיות לא יקרים ועמידים. עד לא מזמן הליכי הייצור דרשו הכנת תבניות ממתכת – תהליך ארוך ויקר. מאז השנה שעברה, בה התחלנו להשתמש בסטודיו העיצוב שלנו במדפסות של חברת MakerBot, הבנו שאולי התשובה נמצאת שם, בהדפסת התלת מימד.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

העובדה שנעזרנו במדפסת הרפליקייטור, שינתה המון בכל תהליכי המחקר והפיתוח של המוצרים. כך יכולנו, מיד לאחר ההדפסה, להביא את החלק המודפס היישר לקהלי היעד שלנו ולבחון מולם את ההתאמה לצרכים. התהליך עצמו הפך למהיר מאוד וליעיל מאוד וגם אם נזקקנו לתיקונים קלים, התהליך היה פשוט ביותר. אם בעבר עשינו תכנון על המחשב ואז הזמנו דוגמאות מחו״ל וניסינו אותן בתנאי שטל – עבודה של כחודש – הרי שכיום החלקים המודפסים חסכו לנו הרבה מאוד זמן והרבה מאוד כסף״.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

Share

אודות The3D Zone

Check Also

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share