חדשות חמות
בית / תעשייה / חידושי ההדפסה בתלת מימד – בכנס של סו-פאד

חידושי ההדפסה בתלת מימד – בכנס של סו-פאד

Share

חברת סו-פאד, העוסקת בתחום מדפסות התלת מימד, תקיים ב-3 בנובמבר, אירוע בו יוצגו החידושים האחרונים בתעשייה.

בהזמנה, מציינת החברה כי הטכנולוגיה, שהפכה לפורצת דרך בשנים האחרונות, חוסכת בכ-50% מזמן הפיתוח והייצור שכן היא מסוגלת לפתח מוצר חדש בזמן קצר בזכות המדפסות, עקב אי התלות בספקים וקבלני משנה של החברות המייצרות. חברת סייקי לדוגמא, יצאה עם מוצר בקטגוריית ה-Medical Device תוך שנה וחצי, בעוד שפרק הזמן הממוצע לפיתוח מוצר בתחום המדיקל נע בין 3-4 שנים. פריצת דרך נוספת בתחום היא השילוב של הדפסה בתלת מימד וצבע, דבר המאחד את עולמות העיצוב, הגרפיקה וההנדסה.

dental_series_representative design_series_representative

הכנס יכלול מושבים שונים שיעסקו בתעשיית התלת מימד ולאן מועדות פניה, וההשפעה שיש לתעשייה זו על מגוון רחב של תחומים ביניהם הרפואה, המדע, הטכנולוגיה, החלל והתעופה, תעשיות הביטחון ועוד.

לצד הכנס המרכזי תתקיים תערוכה בה ניתן יהיה לראות את מיטב התוצרים המתקדמים בתעשיית הדפסות התלת מימד. מתחום הרפואה לדוגמה, יוצגו מודלים כירורגיים של מוח ולב, דוגמאות לחלקים המותקנים במטוסים המתקדמים בעולם ומל”טים מתחום התעשייה הצבאית, עיצוב פרסונאלי של מוצרי צריכה אישית על ידי מדפסות תלת מימד צבעוניות, וטכנולוגיה חדשנית של מדפסות המסוגלות להדפיס בחומרים שונים, כגון מתכת ועוד.

בין הדוברים בכנס, יישאו הרצאות בתחומים השונים בכירי התעשייה העולמית, ביניהם: דני וובר, סמנכ”ל אסטרטגיה בחברת Stratasys, מייק סקרוטון,  מנהל בכיר לפיתוח מוצר בחברת Adobe, פיטר אונטרברג- מנכ”ל Realizer, זיו בלפר, מנהל כללי של PTC ישראל מרכז מחקר ופיתוח, דוד קינן, מייסד ומנכ”ל, Guide3D ועוד. יפתח את הכנס, פיני שדה, מייסד שותף ומנכ”ל סו-פאד, המארגנת את הכנס, שציין כי בישראל עובדות מאות מדפסות תלת מימד ומספריהן גדלים בקצב גבוה, כאשר המדפסות נמצאות בכל ענפי התעשייה, הן בפיתוח והן בייצור השוטף. בין התעשיות השונות, נמצאות התעופה, הרפואה והציוד הרפואי, ארכיטקטורה, תעשיות ביטחונית ועוד. בין משתתפי הכנס, צפויים להגיע לקוחות רבים של התחום, לקוחות עתידיים, ומתעניינים מהקהל הרחב.

הכנס בתשלום. להרשמה: http://www.su-pad.co.il/Index.asp?CategoryID=193&ArticleID=228

Share

אודות The3D Zone

Check Also

מדפסת חדשה של Raise3D תייעל ותוזיל ייצור חלקים מסיבי פחמן

חברת Raise3D ספקית גלובלית של מדפסות תלת מימד (מיוצגת בישראל על ידי חברת קליבר) חשפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share