חדשות חמות
בית / חומרה / כמו בסרטים: AML3D ו- LIGHTFORCE מתקדמות בדרך להדפסה מסחרית בתלת מימד של אפודי מגן

כמו בסרטים: AML3D ו- LIGHTFORCE מתקדמות בדרך להדפסה מסחרית בתלת מימד של אפודי מגן

Share

עם המשך גדילת שוק ייצור אפודי המגן העולמי נמשכים הניסויים בפיתוח אב טיפוס לדור הבא, שיהיה עשוי מהדפסת טיטניום

יצרנית מדפסת המתכת התלת-ממדית OEM AML3D ומפתחת מוצרי ההגנה Lightforce הודיעו על ניסויי שלב 2 באב טיפוס של הדור הבא של אפודי מגן מטיטניום המודפסים בתלת מימד. הפרויקט החל בדצמבר 2019 כאשר AML3D ו- Lightforce חתמו על הסכם ראשוני והצלחת השלב הראשון של בדיקות שלב 2, שהוכרז כבר בדצמבר 2020, סללה כעת את הדרך להזדמנויות לבדיקות התכנות נוספות. הן AML3D והן Lightforce מכוונות בסופו של דבר לייצור מסחרי.

באדיבות: AML3D

אנדרו סיילס, מנכ"ל AML3D, אמר כי שוק אפוד המגן העולמי הוא עצום וצומח, ולכן חשוב שנבסס דריסת רגל בשוק זה. זו הצלחה של הצוות שלנו שעבודתם על אבות-הטיפוס בשלב מוקדם של אפוד מגן מטיטניום 'מותאם אישית' הביאה לכך ש-AML3D עברה לשלב הבא של הייצור והבדיקות עם Lightforce.

על פי AML3D, היקף שוק אפודי המגן העולמי צפוי לעלות על 3.5 מיליארד דולר עד שנת 2028, האצה שקשורה גם בעלייה בקונפליקטים אלימים ברחבי העולם, כמו גם התקדמות בטכנולוגיות ייצור מודרניות. החברות מצפות לעלייה בביקוש לאפודי מגן בהתאמה אישית, כאשר ניתן לסרוק את פלג הגוף העליון של חיילים/שוטרים/אנשי אבטחה כדי ליצור לבוש חסין כדורים ספציפי למבנה הגוף שלהם.

אב הטיפוס המוקדם של אפוד המגן מטיטניום מודפס בתלת ממד באמצעות תהליך הייצור Wire Arc של AML3D – הגרסא שלהם של DED (או Directed-energy deposition). שיטת ייצור זו – הנקראת בקיצור WAM – עושה שימוש הבדפסה תלת מימדית לייצור חלקים בקנה מידה גדול ובצורה חופשית. זה הופך את הטכנולוגיה למתאימה במיוחד לייצור חלקים בהתאמה אישית עם חומרים בעלי ביצועים גבוהים ועמידות יוצאת דופן, דוגמת טיטניום.

מעבר ליתרונות ברמת הביצוע, השימוש בהדפסה תלת מימדית מאפשר גם הפחתת פליטות פחמן דו חמצני בצורה משמעותית והפחתת פסולת מחומרים מאשר טכנולוגיות ייצור מסורתיות, במיוחד בנפחים נמוכים ברמת אב טיפוס.

ברגע ש- AML3D תשלים את כל הליכי הבדיקה הקרובים, אבות הטיפוס של אפודי המגן יעברו בדיקות קפדניות והערכה מקיפה של הביצועים הבליסטיים שלהם. Lightforce תתמקד אז במסחור המוצר ותחפש הזדמנויות עסקיות חדשות להביא אותו לשוק. הייצור והבדיקה של אב הטיפוס צפויות להסתיים ברבעון השלישי של 2022.

באדיבות: AML3D

סיילס מוסיף, "יש לנו את היכולת לקחת על עצמנו את הייצור המסחרי של אפוד המגן מטיטניום בהתאמה אישית ואנו בטוחים בהצלחת אב הטיפוס שלנו בסבב הייצור והבדיקה הבא. ההתפתחות האחרונה באה בעקבות שנה חזקה עבור AML3D כאשר אנו עוברים מפיתוח מוקדם של המודל העסקי שלנו לחברה עם צמיחת הכנסה בת קיימא".

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

עיצוב שנות ה-60 פוגש את הטכנולוגיה של המאה ה-21: מכונית הספורט המיתולוגית לוטוס Type 62-2 צויידה ב- 500 חלקים שהותאמו אישית והודפסו במדפסות התלת מימד של סטרטסיס

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), המובילה בפתרונות הדפסה תלת-ממדית פולימריים, משתפת פעולה עם מותג הרכב היוקרתי העולמי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share