חדשות חמות
בית / תעשייה / מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 של Nano Dimension תוצג בתערוכת CES 2017

מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 של Nano Dimension תוצג בתערוכת CES 2017

Share

אחת ההופעות הבולטות של מדפסת התלת מימד החדשה של חברת Nano Dimension מנס ציונה, עם כניסתה של שנת 2017, תיערך במסגרת תערוכת CES 2017 שתתקיים בינואר הקרוב בלאס וגאס.

ה-DragonFly 2020 שתוצג במסגרת ביתן הטכנולוגיה הישראלית, זכתה כבר לתואר המחייב ‘Holy Grail of 3D Printers’ על ידי CNET והיא מהווה את מדפסת התלת מימד הראשונה בעולם המותאמת להדפסת מעגלים אלקטרוניים מודפסים כמו גם מה שמכונה בתעשייה multilayer PCBs. השנה המבקרים ביתן אף יוכלו להתרשם מהדפסה תלת מימדית של אנטנות ושל רכיבי molded interconnect devices – MIDs.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

המדפסת כבר הועברה למספר לקוחות ביטא בארה״ב, ישראל וגרמניה וכעת מניעים בחברה מנועים לקראת ההשקה המסחרית. החברה אף יצרה במיוחד למדפסת החדשה תוכנות תלת מימד ייעודיות כמו גם סוגי דיו המתאימים לשוק האלקטרוניקה המודפסת.

לדברי שמעון פריד, מייסד משותף של Nano Dimension המשמש גם כ-CBO של החברה, הדפסת תלת מיד תשחרר את מעצבי המוצר לחופשי… ״PCBs הם אלמנטים הכרחיים ולכן מכתיבים במידה רבה את צורת המערכת הסופית – בעיקר מלבנית או מרובעת. אבל, הדפסה ישירה של המעגל החשמלי היישר לתוך עיצוב המוצר, נתון שישאיר פוטנציאל רב לפתיחה של עולם חדש של גמישות ואפשרויות עיצוב. אין ספק: הדפסת התלת מימד תעצב את העיצוב של אינספור מורי צריכה אלקטרוניים בעתיד ויאפשר להם להיות קטנים יותר, אמינים יותר וזולים יותר״.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס מחזקת את מעמדה בתעשיית הרכב העולמית: תשתף פעולה עם NASCAR ועם יצרנית הרכב טויוטה לייצור בהדפסת תלת מימד של חלקים למכוניות מירוץ

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), המובילה בפתרונות הדפסה תלת מימדית מבוססת פולימרים, מחזקת את עמדתה כשותפה להליכי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share