חדשות חמות
בית / תעשייה / מה-GT ועד מכונית צעצוע לבית – הדפסת תלת מימד ממלאת תפקיד חשוב במערך של פורד

מה-GT ועד מכונית צעצוע לבית – הדפסת תלת מימד ממלאת תפקיד חשוב במערך של פורד

Share

פורד עושה שימשו כיום בהדפסות תלת מימד כדי לצמצם את זמני הפיתוח על ידי הדפסות אבות טיפוס של חלקי מכוניות, מהלך שמאפשר למעצבים ולמתכננים לבחון דגמים בגודל מלא ולבצע שינויים נדרשים, מהר ועל מוצר הנראה בדיוק כמו המוצר הסופי. על פי החברה, מדובר בחסכון אדיר בזמן ובכסף, אבל, אף יותר מכך – ביכולות להפגין עיצוב יצירתי.

THE3DZONE-FORD1-3

בפורד GT הדפיסו המהנדסים של פורד את ההגה וההילוכים ואפילו רכיבים נבחרים במנגנוני הדלתות המתרוממות ולדברי סאנדרו פירודי מפורד, מעל חצי מיליון מוצרים וחלקים הודפסו, כשהאחרון שבהם הוא מכסה המנוע של המוסטנג.

וכעת יש גם בשורה ללקוחות שאין להם כסף למכונית אמיתית, אבל יש להם מדפסת תלת מימד בבית: החברה העלתה לאתר מיוחדTHE3DZONE-FORD1– The Ford 3D Store – חנות און ליין שמציעה מעל 1000 קבצי מודלים בתלת מימד שניתן לרכוש ולהדפיס לבד בבית, כולל כמה מהדגמים היותר יוקרתיים ונחשקים של החברה. פירודי גאה במיוחד בשימוש שנעשה בטכנולוגיה במהלך פיתוח מכונית העל של החברה – הפורד GT – שתתחרה בשנה הבאה במרוצי לה מנס, שם הנהנה העיקרי בפיתוח היה המנוע העוצמתי במיוחד. ״השימוש בהדפסות תלת מימד איפשר לבחון מאות סוגי עיצובים, כולל הגריל הקדמי. זה גם איפשר לראות במדויק איך ייראו כל הקישוטים החיצוניים ואף לבחון את עמידותם בתנאים קיצוניים. טכנולוגיית הדפסת תלת מימד נעה כיום במהירות רבה מאי פעם והיא פותחת בפנינו אין ספור אפשרויות בדרך לבניית מכונית העתיד״.

https://youtu.be/6fXTTwwMFQM

Share

אודות The3D Zone

Check Also

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share