חדשות חמות
בית / תעשייה / ננו דיימנשן תפיץ את מדפסות התלת מימד שלה בארה״ב באמצעות Fisher Unitech

ננו דיימנשן תפיץ את מדפסות התלת מימד שלה בארה״ב באמצעות Fisher Unitech

Share

חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, הודיעה על הרחבת רשת המפיצים שלה, באמצעות המפיץ האמריקאי  Fisher Unitech, ספק של טכנולוגיות בתחום פיתוח תוכנה למוצרי תלת מימד וכן מדפסות תלת מימד.

כחלק מהסכם ההפצה, Fisher Unitech תרכוש את מדפסת התלת מימד, עטורת הפרסים, של ננו דיימנשן לתחום האלקטרוניקה, ה- DragonFly 2020 Pro, ותאפשר לבסיס הלקוחות הרחב שלה גישה לטכנולוגיה של ננו דיימנשן. זהו המפיץ השלישי של ננו דיימנשן בצפון אמריקה, המהווה חיזוק משמעותי לאסטרטגיית המכירות של החברה.

"הפריסה הגיאוגרפית של Fisher Unitech, הפוזיציה שלו בשווקים משמעותיים וכן, המוניטין המצוין, הופכים אותו לשותף אידיאלי על מנת לחזק את הגדילה שלנו בארה"ב", אמר סיימון פריד, נשיא ננו דיימנשן ארה"ב. "אנו מצפים לשיתוף פעולה ארוך ומוצלח".

Fisher Unitech הוקמה בשנת 1993 במישיגן ובבעלותה 17 משרדים ומעבדות בתחום הדפסת תלת מימד, תמיכה במכירות ב- 22 מדינות ברחבי ארה"ב ומעל 17,000 לקוחות. השילוב של מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן עם תוכנות לתכנון אלקטרוניקה ו- PCB מאפשר ל- Fisher Unitech להציע ללקוחות פתרון כולל בתחום האלקטרוניקה.

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד
DragonFly 2020 Pro

"השותפות מייצגת פוטנציאל גדילה משמעותי עבור שתי החברות. הטכנולוגיה של ננו דיימנשן מקדמת את מטרתנו לשנות את הייצור בארה"ב על ידי הצעה ללקוחותינו של טכנולוגיות מתקדמות בתחום הדפסת תלת מימד של מעגלים אלקטרוניים מודפסים", ציין מאט וייז, מנכ"ל Fisher Unitech. "מעגלים אלקטרוניים הינם אלמנט הכרחי בתחום ה- IoT ומוצרים מחוברים חכמים. לקוחותינו, שהינם מובילים בתחומם בתעשייה, שואפים לתכנן, לבדוק ולייצר מוצרים מהר יותר ממתחריהם ואנו נרגשים להציע להם כלי נוסף המאפשר האצה של תהליך זה".

מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן משנה את שוק פיתוח האלקטרוניקה ומאפשרת לחברות לשלוט על תהליכי הפיתוח שלהן. המדפסת עטורת הפרסים מאפשרת הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה פונקציונאלית, כגון סנסורים, צורות גיאומטריות מוליכות, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, מעגלים אלקטרוניים, ומוצרים נוספים.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס משיקה פלטפורמת תוכנת קוד פתוח לייצור תעשייתי מבוסס הדפסה תלת מימדית, המותאמת לעידן ה״תעשייה 4.0״

פלטפורמת ה-GrabCAD תשמש גם מדפסות תלת מימד תעשייתיות של סטרטסיס וגם של מדפסות של יצרנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share