בית / חומרה / סטרטסיס משיקה מדפסת לתחום הדנטלי

סטרטסיס משיקה מדפסת לתחום הדנטלי

Share

כל מי שעבר אי פעם טיפול שיניים מקיף, מהסוג שמצריך עקירה ובניית שיניים מחדש, יודע כמה מורכב יכול להיות התהליך כולו, שמצריך דיוק במדידה ובבניית תחליף השיניים.

מאז נחשף השוק כולו לטכנווגיית ההדפסה בתלת מימד, היה ברור שיש כאן זיווג מושלם. התעשייה הדנטלית הולכת יד ביד עם הדפסת תלת מימד. אחת השחקניות היותר בולטות בזירה הזו היא חברת סטרטסיס (stratasys) הישראלית, שהבינה כי יש כאן שוק ושוק גדל והולך.

StratasysLogoTHE3DZONE

במסגרת התערוכה הדנטלית הגדולה בעולם, שנערכת בימים אלה בגרמניה, מכריזה סטרטסיס על מדפסת חדשה, Objet260 Dental, מערכת מתקדמת בעלת הזרקה משולשת, שתסייע למעבדות השיניים לייצר מודלים של פה ושיני החולים, מדוייקים וקרובים ביותר למציאות. החברה מדגישה כי המדפסת מסוגלת לעשות שימוש בכמה סוגי חומרים שונים כדי להדפיס מודלים שונים – בהרצה אחת – נתון שיחסוך כסף וזמן.

Objet260 Dental. מהפיכה בתחום הדנטלי. the3dzone סטרטסיס
Objet260 Dental. מהפיכה בתחום הדנטלי

המדפסת החדשה תואמת לכל סוגי החומרים מסוג Polyjet בהם נעשה שימוש בתעשייה וכן ניתן לשלב צבעים לטובת קלת תוצאות וריאליסטיות ביותר. יישום אפשרי נוסף: הדפסה של מודלים אנטומיים כ’מדריכים למנתחים מתחילים’ הניתנת לביצוע היישר מסריקות CBCT.

Advanced_dental_materials_THE3DZONE

לדברי החברה, היכולת להדפיס תוצאות סריקה בצבע ובמגוון חומרים תורמת לדיוק רב יותר ולהבנה רבה יותר של החולה וצרכיו. במפרט הטכני, מדובר ביכולת להדפיס שכבות בעד 16 מיקרון ובגודל של 255x252x200 mm.

Share

אודות donitza

Check Also

מאסיבית, סטרטסיס, סו-פאד, מטריקס וסינרג׳י – גייסו את טכנולוגיות ההדפסה בתלת מימד למלחמה בנגיף הקורונה

המחסור החמור במגני פנים מלאים בבתי החולים בישראל, הביא בשבוע האחרון להתגייסות כללית של חברות …

2 תגובות

  1. מה חבל הוא שסטרסיס נזכרו להוציא מדפסת לדנטל לאחר שכל מתחרותיה הגדולות והטובות כבר מזמן מדפיסות ובאיכות גבוה יותר, אחוז גבוה מאוד של הקטרים בארץ הם תוצרת של הדפסה תלת מימדית של החברות המאוד מתקדמות בתחום .

    • אם אני לא טועה בארץ יש מכונות EOS שמדפיסות לתעשיית הדנטל כבר מספר שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share