חדשות חמות
בית / קהילה / 3D Alliances, חברת ייעוץ, ראשונה מסוגה בעולם, תתמחה בהקמת מערכי הפצה לחברות סטארטאפ בתחומי ההדפסה בתלת מימד

3D Alliances, חברת ייעוץ, ראשונה מסוגה בעולם, תתמחה בהקמת מערכי הפצה לחברות סטארטאפ בתחומי ההדפסה בתלת מימד

Share

החברה החדשה, אותה הקים גיל לביא, מוותיקי תעשיית התלת מימד העולמית, תסייע לחברות הסטארטאפ הפעילות בזירה, להקים מערך הפצה עולמי שיניב להן הכנסות משמעותיות

גיל לביא, מוותיקי תעשיית התלת מימד העולמית, הודיע היום על השקת 3D Alliances – חברת הייעוץ הראשונה מסוגה בעולם, שמתמחה בהקמת מערכי הפצה לחברות סטארט אפ בתחום החם של ההדפסה בתלת מימד. לביא, שימנכ״ל את ההחברה החדשה, מביא עמו ניסיון של יותר מ-20 שנה בגיוס וניהול מפיצים בתעשיית הדפוס, אותו רכש לאחר קריירה רבת שנים בחברות ענק מובילות בתחומן, בינהן HP, Kodak, BigRep וחברת Stratasys הישראלית. בשלוש השנים האחרונות ליווה חברות סטארטאפ ישראליות ואירופאיות בתעשיית התלת מימד, בתהליכי גיוס מפיצים באסיה, אירופה וארה"ב.

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד
לביא. מאיץ ישראלי (צילום: סטודיו תומס, ת״א)

״אם לפני קצת יותר מעשור, היו בעולם לא יותר מ-12 חברות שעסקו בפיתוח וייצור מדפסות תלת מימד, היום ישנן יותר מ-500 חברות שונות, רובן חברות סטארטאפ חדשות, המנסות לקדם את מוצריהן בסביבה תחרותית הולכת וגוברת״, אומר לביא. ״אחד האתגרים הגדולים ביותר של חברות אלו הוא להקים מערך הפצה עולמי שיצליח להניב הכנסות משמעותיות ויעלה אותן על דרך המלך. זהו אתגר הדורש ניסיון רב והכרות מעמיקה עם השוק ועם תהליכי האיתור והגיוס של מפיצים מקצועיים ומנוסים, אתגר יקר שאותו לוקחות החברות על עצמן. למטרה זו בדיוק קמה 3D Alliances. היא תאתר את החברות בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר להצליח, ותעזור להן להאיץ באופן משמעותי את הכנסותיהן״.

לביא אומר כי מטרת החברה החדשה שתחל בקרוב במהלך גיוס עובדים נוספים, היא להקים את הרשת הגדולה בעולם, שתחבר בין חברות תלת מימד חדשניות למפיצים מובילים בעולם. ״קונספט חדש זה מסמן שינוי תפיסתי בשוק אותו חברת 3D Alliances מתכוונת להוביל", אומר לביא.

אתר – https://www.3dalliances.com/

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס משיקה פלטפורמת תוכנת קוד פתוח לייצור תעשייתי מבוסס הדפסה תלת מימדית, המותאמת לעידן ה״תעשייה 4.0״

פלטפורמת ה-GrabCAD תשמש גם מדפסות תלת מימד תעשייתיות של סטרטסיס וגם של מדפסות של יצרנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share