חדשות חמות
בית / חומרה / 3D Printing Israel 2016

3D Printing Israel 2016

Share

בהמשך לכנסי הדפסת התלת מימד המוצלחים שנערכו על ידי קבוצת אנשים ומחשבים בשנים האחרונות, הקבוצה המשיכה גם השנה את המסורת עם הכנס השנתי להדפסת תלת מימד של 2016.

הכנס התמקד בנושאים החמים ביותר בתעשיה, בין היתר בפן העסקי, התעשייתי, החינוכי, והרפואי והמשתתפים זכו לשמוע ולפגוש את החברות המובילות בתעשייה, מיטב מומחים, המשתמשים והיזמים, שחשפו את הטכנולוגיות והפתרונות האחרונים בהדפסה תלת מימד.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימדthe3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

בתערוכה אף הוצגו דגמי המדפסות החדשים ביותר, חומרי ההדפסה, והטכנולוגיות המתקדמות ביותר. בין המציגים נדגמו החברות: מפעיל, סיסטמטיקס, סטרטסיס, מודיקס, סו-פאד, סטארלינג ו- YSOFT.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

את דברי הפתיחה נשא יריב ענבר ממכללת מדיאטק-ג׳ון ברייס, ואחריו הרצה המרצה האורח, פרופ׳ שלמה מגדסי, מהמכון לכימיה וראש המרכז להדפסת תלת מימד, האוניברסיטה העברית, על ״הדפסה פונקציונלית ותלת מימד – המהפיכה התעשייתית הבאה״. אלון אלי, סמנכ״ל הפיתוח העסקי בסטרטסיס הרצה על שילובי הדפסה בתלת מימד במפעלי העתיד, ד״ר יעקב מלינוביץ, ראש תחום הדפסת תלת מימד במדיאטק-ג׳ון ברייס, דיבר על ״איך מדפיסים ידיים״, זיו שדה, סמנכ״ל סו-פאד שוחח על ״חדשנות בשימושי מדפסות תלת מימד בישראל״, עמית דרור , מנכ״ל ננו-דיימנשן הקדיש את הרצאתו לאלקטרוניקה מודפסת בתלת מימד, ד״ר עוז גולן,  יו"ר ענף הנדסת חומרים בלשכת המהנדסים, מאגד עתיד לפיתוח טכנולוגיות מתקדמות להדפסה תלת-מימדית של מבני טיטניום תעופתיים ומכללת אפקה, דיבר על ״היבטים מטלורגיים-הנדסיים בהדפסת תלת מימדית של טיטניום״, ד"ר סמואל טוביאס מבית חולים נהריה הרצה על ״חידוש גולגלות בעזרת תלת מימד״, מיר בן עקיבא, מנכ״ל Silicon Valley Campus הרצה על הדפסה תלת ממדית בבתי ספר תיכוניים ויהודה דוולצקי, סגר עם ״הדפסת תלת מימד המערכת החינוך- גימיק שיווקי או מהפיכה?״.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share