חדשות חמות
בית / תעשייה / Asimov Ventures – קרן ההון סיכון הראשונה בעולם ממוקדת הדפסת תלת מימד מגייסת 30 מ’ דולר להשקעות בסטארטאפים בתחום

Asimov Ventures – קרן ההון סיכון הראשונה בעולם ממוקדת הדפסת תלת מימד מגייסת 30 מ’ דולר להשקעות בסטארטאפים בתחום

Share

מי שקצת מסתכל מסביב, או נמצא בתוך העניינים, יכול בוודאי לראות, ובמיוחד בשוק הישראלי הצפוף, שיש לא מעט סטארטאפים העוסקים בחידושי ההדפסה בתלת מימד. חברות חדשות בתחום הלוהט הזה הפכו ללהיט התורן.

אז נכון שחלק כושל על ההתחלה (וֹבמיוחד בתחומי החומרה), חלק הולך מייד לנסות את מזלו בגיוס המונים, אבל, חלק לא מבוטל פונה לגיוס כספים מגורמים מתמחים. לטובת כל אלה מגיעה כעת קרן חדשה, עם השם מאוד מבטיח, Asimov Ventures,שמאחוריה עומדים אלן מקלר, בנו, ג’והן מקלר וטיילר בנסטר. המשימה: להביא לאוויר העולם קרן הון סיכון THE3DZONE-ASIMOV1שזה כל עיסוקה: הדפסת תלת מימד ועל הדרך גם רובוטיקה (ומכאן אימוץ שמו של אייזק אסימוב, סופר המדע הבדיוני הידוע שעסק לא מעט ברובוטים בספריו).

למקלרים יש נסיון עשיר בתחומי ההדפסה בתלת מימד והם השקיעו בעבר בלא מעט חברות מצליחות בשלביהן הראשונים. אבא מקלר מכר שתי חברות שהקים, Mecklermedia ו- SearchEngineStrategies והוא משמש כמנכ”ל Mecklermedia הבורסאית. הבן, ג’והן, בא מתחום ארגון תערוכות הדפסה בתלת מימד ובנסטר, הצלע השלישית, מגדיר עצמו כאוונגליסט הייטק.THE3DZONE-ASIMOV3

“אנחנו רואים בקרן החדשה שמגייסת כעת מעל 30 מיליון דולר לפעילותה, את הקרו הראשונה בעולם שעוסקת אך ורק בשלבים הראשונים של חברות הדפסה בתלת מימד, כמו גם בחברות הפעילות בתחום הרובוטיקה”, אומר מקלר האבא. הגיוס אמור להסגר לקראץ אוקטובר 2015 והקרן אמנן תשב בארה”ב, אבל, יש להניח שהצוות, אם כי הוא לא אמר זאת מפורשות, יפזול גם מעבר לים, לשוק הישראלי.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

מדפסת חדשה של Raise3D תייעל ותוזיל ייצור חלקים מסיבי פחמן

חברת Raise3D ספקית גלובלית של מדפסות תלת מימד (מיוצגת בישראל על ידי חברת קליבר) חשפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share