חדשות חמות
בית / Business / היזם הישראלי (הסדרתי) גיל לביא עושה זאת שוב – משיק פלטפורמה המחברת בין רוכשי מדפסות מקצועיות ליצרנים בעולם

היזם הישראלי (הסדרתי) גיל לביא עושה זאת שוב – משיק פלטפורמה המחברת בין רוכשי מדפסות מקצועיות ליצרנים בעולם

Share

לאחר שנה סוערת שבה נבחר היזם הישראלי גיל לביא לרשימת האנשים המשפיעים ביותר בתעשיית התלת מימד העולמית, הבוקר הוא מצדיק את המוניטין שרכש ומשיק חברה נוספת בשם 3D Evaluate, המספקת פיתרון חדשני וייחודי – פלטפורמה המחברת בין חברות מרחבי העולם המעוניינות לרכוש מדפסות תלת מימד תעשייתיות בטווח מחירים של 50-500 אלף דולר ובין היצרנים של המדפסות הללו.

לביא. יזם סדרתי בתחום ההדפסה בתלת מימד. צילום: סטודיו תומס, ת״א

הפלטפורמה החדשה תלווה את הלקוחות בתהליך הבחינה והרכישה של מדפסות פלסטיק ומתכת מקצועיות, תספק להם סקירה טכנולוגית ונתונים טכניים, ותאפשר להם להשוות ביניהן בשתי הדרכים הבאות (1) קבלת ערכה של חלקי דוגמא מודפסים מראש (2) הדפסה של קובץ בחינה שיודפס ע"י היצרנים עצמם. החלקים המודפסים יישלחו ללקוחות תוך מספר ימים על מנת שיוכלו לבחון אותם ולערוך בדיקות שונות, אלמנט מכריע בבחינת טכנולוגית הדפסה. בדרך זו הם יוכלו לבחור את הטכנולוגיה שתתאים לתקציב, לצרכים וליישומים הספציפיים שלהם.

"עד למשבר הקורונה, המפגש בין קונים למוכרים התקיים בתערוכות וכנסים בינלאומיים" מספר לביא. "באירועים האלו יכלו הקונים למצוא ולבחון מגוון של יצרנים שונים. מאחר והמצב הנוכחי לא מאפשר קיומם של אירועים מסוג זה, היה צורך למצוא פתרון להפגיש ביניהם בפלטפורמה דיגיטלית. יצרנו קשר עם מספר יצרנים ברחבי העולם שהביעו התלהבות רבה מהרעיון והחלטנו לצאת לדרך. תוך 3 חודשים אפיינו והקמנו את המערכת שאותה אנחנו משיקים היום, שהיעד שהיא מכוונת אליו הוא גבוה – להיות הפלטפורמה הגדולה בעולם שבה נוכל לתמוך בתהליך קבלת ההחלטות של כל רוכש פוטנציאלי של מדפסת מקצועית בעולם" מסכם לביא.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

מובילה בירוק: סטרטסיס ממנה את רוזה קובלנס לסמנכ"לית לקיימות

הובלתה של סטרטסיס את המעבר הגלובלי לייצור המוני ע"י שימוש בטכולוגיית ההדפסה בתלת מימד מלווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share