חדשות חמות
בית / Business / יצרנית החיישנים HENSOLDT רוכשת את המדפסת התלת מימדית של ננו דיימנשן

יצרנית החיישנים HENSOLDT רוכשת את המדפסת התלת מימדית של ננו דיימנשן

Share

 
חברת ננו דיימנשן, הפועלת בתחום הדפסת התלת מימד לשוק האלקטרוניקה, הודיעה על קבלת הזמנה למערכת ה-DragonFly Pro, מחברת HENSOLDT, לשעבר חלק מ-Airbus Defense, העוסקת בתחום טכנולוגיית חיישנים למשימות מעקב והגנה.
 ב-2017 הצטרפה HENSOLDT לרשימת לקוחות הבטא המוקדמים של ננו דיימנשן במסגרת תכנית פיילוט, והשתמשה ביכולות שמציע המוצר לפתרון המגבלות המסורתיות שבייצור אבות טיפוס, על מנת לפתח חלקי חיישנים לשימושים בתחום הביטחון.


THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד
DragonFly 2020 Pro

המדפסת של ננו דיימנשן, המדפיסה מתכת וחומרים פולימריים בו זמנית, מאפשרת למתכננים ולמהנדסים לתכנן ולייצר חיישנים מתפקדים וחלקי RF אחרים in-house.
לדברי הרוכשת, מערכת ה- DragonFly Pro מעניקה לחברה יתרון משמעותי באפשרות להתנסות בתכנונים חדשים ומורכבים ובהאצת תהליכי הבדיקות.

"HENSOLDT היא דוגמה מצוינת לאופן בו טכנולוגיית Additive Manufacturing הייחודית שלנו תורמת לקיצור משמעותי בזמני הפיתוח ובזמן ההגעה לשוק," אמר עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "אנחנו עובדים עם HENSOLDT עוד מתכנית הבטא, שהושקה לפני כשנתיים, ואנו שמחים לראות כיצד הם ממנפים את הטכנולוגיה שלנו לתחומים חדשים ומייעלים את תהליכי הפיתוח שלהם."

מערכת ה- DragonFly Pro משלבת טכנולוגיית הזרקת דיו מדויקת במיוחד, ננו-דיו ייחודי ותוכנת תלת מימד לאופטימיזציה, משנה את עולם פיתוח הרכיבים האלקטרוניים בטכנולוגיית Additive Manufacturing ומאפשרת לחברות לקבל שליטה מלאה על תהליך הפיתוח כולו.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס מחזקת את מעמדה בתעשיית הרכב העולמית: תשתף פעולה עם NASCAR ועם יצרנית הרכב טויוטה לייצור בהדפסת תלת מימד של חלקים למכוניות מירוץ

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), המובילה בפתרונות הדפסה תלת מימדית מבוססת פולימרים, מחזקת את עמדתה כשותפה להליכי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share