חדשות חמות
בית / Business / סקר: שוק הדפסת התלת מימד יגיע עד 2020 להיקף 8.43 מיליארד דולר

סקר: שוק הדפסת התלת מימד יגיע עד 2020 להיקף 8.43 מיליארד דולר

Share

סקר חדש, של חברת MarketsandMarkets המוקדש לתחום הדפסת התלת-מימד, קובע כי היקף שוק הדפסות ה-3D בעולם יגיע עד שנת 2020 לסכום של $8.43 מיליארד.

על פי הסקר, שבחן את התעשייה המתפתחת לפי טכנולוגיה, חומרים, אפליקציות, וגיאוגרפיות שונות, עיקר השוק יהיה בארה”ב, אך אירופה ואזור אסיה פסיפיק יפגינו את הצמיחה הגדולה ביותר בשנים הקרובות. בניתוח היישומים, מעריך הדו”ח כי הדפסות תלת-מימד ישמשו בעיקר בתחומי התעופה, הרכב, צרכנות, בריאות, ממשל ובטחון, מיכון תעשייתי, חינוך, מחקר ותחומים דוגמת אמנות, ארכיטקטורה ופתולוגיה. מתוך אלה, שוק הבריאות יפגין את הצמחיה הגדולה ביותר.

the3dzone-baby1

בין החברות הבולטות בתעשייה מזכיר הדו”ח חברה ישראלית אחת – Stratasys, וגם שמות דוגמת MakerBot, 3D Systems, Arcam ,EnvisionTEC, EOS, ExOne, Luxexcel Group, Microtec Gesellschaft Fur Microcomputervertrieb MBH, Materialise NV, Mcor Technologies, Orgnavo Holdings, Optomec ו-Voxeljet.

הדו”ח מציין כי מבחינתו, תחום הדפסות התלת-מימד מוגדר כ”התהליך של יצירת אובייקטים ממודל 3D על ידי שימוש בהליך של ‘הוספת חומרים’ וכי ניתן לעשות שימוש בהליך ליצירת מוצרים בכל צורה גיאומטרית ובמגוון חומרים ולכן זהו גם פתרון הפקתי הצורך פחות משאבים ותורם לקיצור תהליכי הפקה”.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

מדפסת חדשה של Raise3D תייעל ותוזיל ייצור חלקים מסיבי פחמן

חברת Raise3D ספקית גלובלית של מדפסות תלת מימד (מיוצגת בישראל על ידי חברת קליבר) חשפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share