חדשות חמות
בית / Business / ענקית מדפסות הטקסטיל הישראלית קורנית דיגיטל רכשה את יצרנית המדפסות Voxel8

ענקית מדפסות הטקסטיל הישראלית קורנית דיגיטל רכשה את יצרנית המדפסות Voxel8

Share

הרכש החדש מתמקד במדפסות מסוג FDM למספר חומרים וצבעים ומתמקד בתעשיית הטקסטיל וההנעלה

קורנית דיגיטל בע"מ, המובילה בשוק העולמי בתחום טכנולוגיות ייצור טקסטיל דיגיטליות, רכשה את כל הנכסים הקשורים לחברת Voxel8 האמריקאית. טכנולוגיית ייצור הטקסטיל המתקדמת של Voxel8 מאפשרת ייצור דיגיטלי של תכונות פונקציונאליות עם שליטה אזורית במאפייני החומר, בנוסף לשימוש באלסטומרים בעלי ביצועים גבוהים הדבקים בטכנולוגיית הזרקת דיו.

"הטכנולוגיות והכישרון החדשניים של Voxel8 יעזרו לנו להאיץ את הביצוע של אסטרטגיית 4.0 שלנו לדיגיטציה של ייצור טקסטיל בר-קיימא לפי דרישה", אמר רונן סמואל, מנכ"ל קורנית דיגיטל. "בעזרת טכנולוגיית תלת מימד מתקדמת ומוכחת זו, נוכל לטלטל את עולם האופנה, ונגדיל את כוחם של קונספטים דקורטיביים יצירתיים חדשים לחלוטין ויישומי טקסטיל פונקציונאליים שטרם נראו, תוך בחינת הזדמנויות רווחיות חדשות בשוק הביגוד וההנעלה הפונקציונאליים."

"על ידי שילוב הטכנולוגיה של Voxel8 במפת הדרכים של המוצרים של קורנית, נוכל לשנות פלחי שוק רבים, ולהאיץ את החזון הקולקטיבי שלנו ואת התקדמות הטכנולוגיה", אמר קובי מאן, מנהל הטכנולוגיה הראשית של קורנית. " Voxel8  מציעה יכולות הדפסה-על-חלק תלת מימדיות ישירות, תוכנת עיצוב מתקדמת הניתנת לשילוב בקלות עם כל זרימת עבודה של תוכנת רצפת ייצור, וכימיה תכליתית המאפשרת ניסוח מהיר של אלסטומרים שיוכלו להעצים את תכונות החומר של התוצאה המתקבלת במבנים מודפסים במספר סדרי גודל. המשמעות היא תוצר רפלקטיבי, בצפיפות גבוהה, סיליקון ומתכת, כמו גם רכיבי דחיסה לספורט וטיפול, רכיבי הגנה כמו ריפוד והתנגדות להתנגשויות, ויישומי פונקציונליות כמו החלקה, איטום ואיכויות אחרות המשלבות צורה ותפקוד, החשובות לחזון של קורנית לעשות דיגיטציה של הייצור בכל דרך שניתן להעלות על הדעת".

"הטכנולוגיה החדשנית ובת הקיימא של Voxel8 נבדקה על ידי כמה ממותגי האופנה וההנעלה העולמיים המובילים בעולם, כגון Hush Puppies, שהיא חלק מ- Wolverine Worldwide, ומאפשרת יצירה דיגיטלית של יישומים דקורטיביים ופונקציונאליים ייחודיים תוך צמצום בזבוז זמן ופסולת מתהליך הייצור", אמר פרד פון גוטברג, נשיא ומנכ"ל Voxel8. "[החברה] חולקת את החזון של קורנית לשנות את תעשיית הטקסטיל ולא יכולה להיות נרגשת יותר להיות חלק מהמסע לבניית מערכת ההפעלה של אופנה בת קיימא לפי דרישה. אנו מצפים לעבוד יחד כדי להטמיע את הטכנולוגיה של Voxel8 בהיצע הלקוחות של קורנית, שיספקו יחד אפשרויות אינסופיות של יישומים ופתרונות משופרים".

התמונות בכתבה מאתר חברת קורנית ובאדיבות החברה

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share