חדשות חמות
בית / Business / 30 ביוני. וובינר מקצועי: טכנולוגיות תלת מימד חדשות (וכן, כולל גם כמה חשיפות ראשונות)

30 ביוני. וובינר מקצועי: טכנולוגיות תלת מימד חדשות (וכן, כולל גם כמה חשיפות ראשונות)

Share

 

באופן די מצער, אין במחוזותינו יותר מדי אירועים מקצועיים שעוסקים בהדפסת תלת מימד, בהם ניתן לפגוש באופן בלתי אמצעי מומחים בתחום הלוהט הזה. שניים מהגופים המובילים בישראל בזירה, Stratasys  מובילת תחום ההדפסה התלת מימדית בעולם ו-SU-PAD , הספקית המובילה של פתרונות הדפסה בתלת מימד, חברו יחדיו לטובת ובינר מקצועי שייערך ב- 30 ביוני 2021 ובמהלכו ינסו בכירי הענף בישראל לגעת ולחשוף טכנולוגיות תלת מימד חדשות.

״המפגש יאפשר לאנשי המקצוע להפגש עם המומחים של Stratasys, ללמוד על טכנולוגיות חדשות ונגישות, במדפסות החדשות של החברה, שמספקות מענה מיטבי ליישומי ייצור תעשיתיים באיכות גבוהה״, אומר זיו שדה, סמנכ״ל השיווק והמכירות של SU-PAD.

לדברי שדה, הדפסת תלת מימד ביצרה את מעמדה כאחת החזיתות המובילות בעולם התעשייה והייצור, וללא ספק זו שמתקדמת בקצב המהיר מכולן. ״שנת הקורונה והשיבושים בשרשרת האספקה העולמית הוכיחו אפילו יותר את החשיבות שבהדפסת תלת מימד – המסוגלת להעניק עצמאות מלאה בכל הנוגע לייצור רכיבים או עזרים תעשייתיים. בשנה שבה עצמאות הייצור התבררה כדרישה הכרחית מכל חברה רצינית – הדפסת תלת מימד הפכה לכלי חשוב בידי כל מפעל, פס ייצור או צוות פיתוח״.

מימין: שדה ויאיר. המהפיכה בעיצומה.

במרכז העניינים בכנס תעמוד חברת Stratasys, יצרנית מובילה בעולם בתחום  מדפסות תלת מימד ובמפגש יגעו נציגי החברה בשלוש טכנולוגיות הדפסה ומדפסות תלת מימד מתקדמות חדשות, שמרחיבות את היקף הפתרונות שמציעה החברה. ״מדובר בשינוי משמעותי בעולם הדפסת התלת מימד״, אומר גיא יאיר, מנהל אירופה ואסיה בחברת Stratasys. ״בין השאר נציג את מדפסת Origin One בטכנולוגיית DLP ואת מדפסת H350 בטכנולוגיית הדפסת אבקה כמו גם את מדפסת ה- FDM החדשה –  F770״.

לדברי יאיר, המהפכה הגדולה במדפסת H350, היא בעובדה שמדובר במוצר הראשון של החברה שמתבסס על הדפסה בטכנולוגיותSAF  – הדפסת אבקה. ״מדובר בפתרון משמעותי לקווי ייצור שפועלים בקצב גבוה (עשרות אלפי יחידות או יותר), ובייחוד לתעשיות האלקטרוניקה, התחבורה, המחשבים, התשתיות – וגם לתחום האורתופדיה ולעולמות רפואיים נוספים״. מדפסת Origin One  שפועלת בטכנולוגיית הדפסתDLP , כמו טכנולוגייתSLA  מקשה את הדיו באמצעות חשיפה לאור והיתרון הגדול שלה, אומר יאיר, הוא המהירות הגבוהה שלה. ״הטכנולוגיה כאן מאפשרת עבודה עם חומרי גלם איכותיים ביותר – שנותנים מענה מגוון לדרישות המוצר והתקנים השונים, בקנה מידה חסר תקדים״. ה-F770 היא מדפסת בטכנולוגיית FDM שמפגינה שטח הדפסה גדול במיוחד –  1000*600*600 – ותג מחיר נמוך. ״מדובר במדפסת הזולה ביותר שקיימת כיום לגדלים עצומים והיא מאפשרת לקבל את כל היתרונות והניסיון של מוצרי Stratasys במחיר נגיש יותר מאי פעם״.

״כל מפעל או פס ייצור יכולים כיום למצוא את הפתרון המתאים להם בין המוצרים החדשים של Stratasys״, אומר שדה. ״ SU-PAD משווקת כבר בימים אלו את המדפסות החדשות והרחיבה לצורך כך את המלאי הקיים במחסניה ואת הצוות הטכני הזמין שלה. נדמה שהפתרונות החדשים של Stratasys הישראלית והזמינות שלהם בארץ צובעים את עולם הדפסת התלת מימד בכחול ובלבן.״

 

 

סדר היום:

10:30-10:35 | דברי פתיחה
זיו שדה, סמנכ"ל שיווק ומכירות Su-Pad  וגיא יאיר, מנהל אירופה ואסיה ב Stratasys

10:35-11:45 | העתיד של עולם הייצור
עומר קריגר, סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי, Stratasys

10:45-10:55 | Origin One: פתרון הדפסה חדשני לייצור חלקים באיכות הזרקה
מיכל דיגא, מנהלת מוצר בכירה ב- Stratasys

10:55-11:05 | דיוק, גודל ואיכות בעולם המידול – אם תרצו, אין זו אגדה.
זהבית רייסן, סמנכ"לית תחום עיצוב מוצרים וחומרים, Stratasys

11:05-11:15 | פאנל מומחים: ייצור בהיקף גבוה בטכנולוגיית SAF

11:15-11:25 | כחומר ביד היוצר: עיצוב דיגיטלי פורץ דרך ללא מגבלות חומר וצבע
זהבית רייסן, סמנכ"לית תחום עיצוב מוצר וחומרים & אלדד יצחק, מנהל מכירות אזורי, Stratasys

11:25-11:35 | חידושים בעולם טכנולוגיות ה-FDM
רוני עדן, מנהלת טכנולוגיות, מחלקת תלת מימד, SU-PAD

להרשמה

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס רוכשת את XAAR 3D על מנת להאיץ את יכולות ההדפסה בתלת מימד בייצור תעשייתי רחב היקף

מדפסות תלת מימד בטכנולוגיית ה- SAF של Xaar 3D מספקות חלופות מבוססות אבקה, שהן מהירות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share