חדשות חמות
בית / Business / HP ו-Legor Group SPA הכריזו על שיתוף פעולה אסטרטגי לפיתוח חומרים חדשניים עבור הדפסה במתכת

HP ו-Legor Group SPA הכריזו על שיתוף פעולה אסטרטגי לפיתוח חומרים חדשניים עבור הדפסה במתכת

Share

בכוונת HP להרחיב את פעילותה לשווקי האופנה והתכשיטים

חברת המחשוב האמריקאית HP  הכריזה על שיתוף פעולה עם Legor Group SPA לפיתוח פתרונות ההדפסה תלת ממדיים החדשניים ומכוונת לתעשיית התכשיטים ואביזרי האופנה. שיתוף הפעולה יתמקד תחילה בייצור אביזרי נירוסטה פונקציונליים עבור שווקי התכשיטים והאופנה ובמקביל, החברות יישמו תוכנית מו"פ לאפיון אבקות ברונזה, כסף ואבקות זהב.

החברה האיטלקית, לגור, מובילה עולמית בתחום מדעי המתכות וייצור של סגסוגות, אבקות ופתרונות ציפוי, המשרתת את שווקי התכשיטים והאופנה תוך התמקדות בקיימות, הינה הראשונה לייצר חומרי מתכת יקרי ערך ומיוחדים המיועדים לעבודה עם פלטפורמת הסילון התלת-מימדית של HP.

חברת HP ולגור יפעלו יחדיו בכדי לייעל את הפרמטרים של ההדפסה והסינטרינג (התכת חומרים) עבור החומרים החדשים הללו ואת תוצאות גימור בפני השטח. המחקר יתקיים ב-Legor 3DMetalHub , מרכז מצוינות המתמקד בהאצת ייצור תוספים לתעשיות יוקרה בוינצ'זה, איטליה.

דידייה דלטור (Didier Deltor), נשיא HP Personalization & 3D Printing: "העבודה שלנו עם לגור מתיישבת בצורה מושלמת עם החזון של HP בשינוי נורמות הייצור, האצת הייצור הדיגיטלי והשפעה בת קיימא עבור לקוחות ברחבי העולם. השילוב של פלטפורמת ההדפסה התלת מימדית פורצת הדרך של ה-HP Metal Jet יחד עם מומחיות החומרים של לגור והגישה הממוקדת בלקוח ישנה את תעשיית התכשיטים והאופנה היוקרתיים. זוהי אבן דרך מרגשת בה אנו מתכוננים להפוך את ה- Metal Jet לזמינה יותר לשוק בהמשך השנה".

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס משיקה לשוק הישראלי את ה- H350 – מדפסת תלת מימד לייצור חלקים מוכנים למגוון תעשיות

חומר הגלם הבסיסי להדפסה הוא פולימר  עמיד במיוחד, שמיוצר כולו ממקורות מתחדשים וביולוגיים, בראשם גידולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share