חדשות חמות
בית / Business / HP שחררה את פתרון ה- Metal Jet S100 לייצור חלקי מתכת בהדפסת תלת מימד

HP שחררה את פתרון ה- Metal Jet S100 לייצור חלקי מתכת בהדפסת תלת מימד

Share

טכנולוגיית Metal Jet  המסחרית מספקת חלקים מוגמרים מודפסים באיכות גבוהה ובהיקף גדול לשווקי התעשייה, הצריכה, הבריאות והרכב.

HP Inc  הכריזה בתערוכה הבינלאומית לטכנולוגיית ייצור לשנת 2022, על זמינות מסחרית של פתרון ה – Metal Jet S100, להאצת התכנון וההדפסה הדיגיטלית של מוצרים וחלפים איכותיים באיכות גבוהה ובייצור המוני.

בעשור האחרון התפתחה תעשיית הייצור באופן משמעותי וכיום מוערכת בשווי 12 טריליון דולר. לדברי החברה, התעשייה נמצאת כעת בשלבים המוקדמים של המהפכה התעשייתית הרביעית שאותה מובילה הצמיחה המואצת של הדפסת התלת מימד ויכולתה לזרז את התכנון, לפתח תהליכים וכעת, לראשונה בתעשייה, לממש את יתרון הגודל.

"אנו עדים לתעשיות שלמות, בין אם מדובר בייצור או מוצרי צריכה, שירותי בריאות או רכב, השואפות לחולל שינוי דיגיטלי בתהליכי הייצור ושרשרות האספקה שלהן בעולם שהתנודתיות הפכה בו לנורמה החדשה," אמר דידייה דלוטורט, נשיא חטיבת הפרסונליזציה והדפסת התלת מימד של HP. "ככל שאנו עדים למימוש הפוטנציאל של הדפסת התלת-מימד, HP הופכת לשותף אמין המסייע לעסקים לסלול את דרכן לייצור. השקת פתרון Metal Jet המסחרי החדש, במקביל לשיתוף פעולה עם מובילת שוק כדוגמת שניידר אלקטריק, מתווה את הדרך לקראת ייצור יותר בר קיימא, אמין ויעיל."

פתרון HP Metal Jet S100 החדש

פתרון  Metal Jet S100 החדש הינו הזדמנות להמציא מחדש את מגזר ייצור המתכות הגלובלי עם התמקדות ביצירת שרשרת אספקה שלמה לרבות תוכנה וחומרה הממוקדות לקוח ועיצוב.

פתרון Metal Jet S100 מספק יכולות ייצור תעשייתיות, שילוב של תהליכי עבודה וכן היצע של שירותים ברמה חסרת תקדים. כל אלה מסייעים לארגונים להשיג את יעדי הטרנספורמציה העסקית שהציבו לעצמם. הפתרון המודולרי מאפשר להעביר יחידות מובנות בנות ארבע תחנות שונות, כלומר שהמשתמשים יכולים להמשיך כל העת את הייצור בהיקף ייצור מתכת המוני.

היתרונות המרכזיים של טכנולוגיית HP Metal Jet כוללים:

  • עיצובים חדשים וחדשניים: גיאומטריות חדשות, בקרת צפיפות ותכנון או איחוד של חלקי מתכת קלי משקל דוחקים את הגבולות של מה שניתן היה להשיג עד היום בהדפסת תלת-מימד.
  • חיסכון לעסקים: תהליכים קצרים יותר דרושים ליצירת חלקים, במקביל להפחתת עלויות הנובעות מעבודה ידנית והתייעלות לאורך שרשרת האספקה.
  • פריון משופר: הדפסת תלת מימד בשיטת binder jetting מסוגלת להגדיל את התפוקה פי עשרה ולאפשר עיבוד של החומר שכבה אחר שכבה בניגוד לעיבוד נקודתי. בנוסף, תכונות איזוטרופיות של החומר (שאינן תלויות בכיוון) אינן מצריכות עיבוד לאחר מעשה או הסרה של התומכות. יתרון נוסף הוא השימוש באבקות מתכת שהינו חסכוני יותר מאשר הדפסת תלת מימד המבוססת על אבקשת לייזר.
  • רזולוציה גבוהה יותר משפרת את איכות החלקים: ראשי ההדפסה של HP נשענים על עשרות שנים של פיתוחי טכנולוגיית הזרקת דיו תרמית תעשייתית המגדירה את הגיאומטריה ומספקת רזולוציה גבוה ועמידות של המערכת. בכך, היא הופכת את הייצור ההמוני של חלקי מתכת תלת-ממדיים לאפשרות מעשית ובת-ביצוע בייצור מסחרי.

סרטון

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share