חדשות חמות
בית / Business / Nano Dimension סוגרת שנה עם עוד מכירה משמעותית של מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro

Nano Dimension סוגרת שנה עם עוד מכירה משמעותית של מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro

Share

עם סיומה של שנת 2017 הודיעה חברת Nano Dimension על עסקה נוספת למכירת מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro, והפעם לחברה אירופאית, ספקית מערכות ורכיבים מהמובילים בתחומה בעולם,שמתכוונת להפעיל את המדפסת במרכז הטכנולוגיה והמחקר שלה. ההודעה הגיעה בפער של שבוע מהודעה נוספת בה הכריזה החברה על מכירת מדפסת זהה לחברה אירופאית בתחום האירוספייס. בחישוב מהיר, מגיע מספר היחידות שנמכרו מאז הושקה המדפסת לחמש.

לדברי עמית דרור, מנכ״ל החברה, בסיבוב המכירה האחרון מדובר בלקוח המושלם למדפסת ה- DragonFly 2020 Pro.  "כבר מספר שנים עובדת החברה האירופאית שרכשה אותה, עם טכנולוגיות בתחום ה-Additive manufacturing וכעת המדפסת שלנו תאפשר לחברה לייצר אבות טיפוס של מעגלים אלקטרוניים פונקציונאליים בין-לילה, לאפשר בדיקות אימות ולחקור אפשרויות חדשות לתכנוני מוצרים". לדברי דרור כי הרכישה ממחישה את הפוטנציאל הרב של הטכנולוגיה של Nano Dimension לשמש לצרכי פיתוח רכבים אוטונומיים, רובוטיקה, אוטומציה ורכיבים אלקטרוניים מכל סוג.

the3dzone-מגזין הדפסת התלת מימד

מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro משנה מהיסוד את שיטות פיתוח רכיבי האלקטרוניקה, ומכניסה ״ייצור תוספתי״ (Additive manufacturing) כחלופה לייצור המסורתי של לוחות למעגלים אלקטרוניים (PCB). המדפסת זכתה כבר במספר פרסים יוקרתיים, והיא מאפשרת הדפסת בתלת מימד של אובייקטים אלקטרוניים דוגמת חיישנים, צורות גיאומטריות מוליכות, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, מעגלים אלקטרוניים ומוצרים נוספים.

Nano Dimension פיתחה טכנולוגיית הדפסת בתלת מימד ייחודית והיא מתמקדת בביקוש ההולך וגדל למוצרים אלקטרוניים הדורשים תכונות מתוחכמות יותר כמו מעגלים אלקטרוניים מודפסים במגוון רחב של תעשיות, לרבות מוצרי צריכה אלקטרוניים, מכשירים רפואיים, בטחון, חלל, כלי רכב, IoT וטלקום. תעשיות אלו יכולות להפיק תועלת רבה מפתרונות האלקטרוניקה המודפסת לטובת בנייה מהירה של אבות טיפוס וכן עבור ייצור סדרות קטנות.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

סטרטסיס משיקה פלטפורמת תוכנת קוד פתוח לייצור תעשייתי מבוסס הדפסה תלת מימדית, המותאמת לעידן ה״תעשייה 4.0״

פלטפורמת ה-GrabCAD תשמש גם מדפסות תלת מימד תעשייתיות של סטרטסיס וגם של מדפסות של יצרנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share