חדשות חמות
בית / Technology / מדפסת חדשה של Raise3D תייעל ותוזיל ייצור חלקים מסיבי פחמן

מדפסת חדשה של Raise3D תייעל ותוזיל ייצור חלקים מסיבי פחמן

Share

חברת Raise3D ספקית גלובלית של מדפסות תלת מימד (מיוצגת בישראל על ידי חברת קליבר) חשפה את ה- E2CF, מדפסת חדשה להדפסת חלקים העשויים מסיבי פחמן.

הדגם החדש, המבוסס על ה- E2 3D מתוכנן להדפסות של חלקים מחוזקים במיוחד העשויים מסיבי פחמן. המדפסת מיועדת למספר תעשיות, בינהן, תחבורה ורכב, חלל ורפואה, שזקוקים לחלקים חזקים במיוחד אך קלי משקל המסוגלים לעמוד בכבוד בפעילות ארוכת טווח.

בנוסף לאחת מתוכנות ההדפסה בתלת מימד הטובות ביותר בשוק  – ה-ideaMaker ופלטפורמת הניהול RaiseCloud, ניתן למצוא בקרבי המכונה את טכנולוגיית ה- idex של E2, את האפשרות לעצור הדפסה ולהמשיכה, חיישני דלת ואופציית חסכון בחשמל. בנוסף יש למדפסת מערכת ראשי הדפסה כפולה, המיועדת במיוחד להדפסות סיבי פחמן, מערכי הזנה והדפסה עמידים במיוחד לטווח ארוך המאפשרים עד 1000 שעות הדפסה עם חומר ההדפסה PA12 CF.

כדי להבטיח הליך הדפסה יציב ועקבי, המדפסת מצויידת בשתי ׳קופסאות׳ יבשות שפותחו על ידי החברה כדי להתמודד עם תכונת ספיגת המים האופיינית לחומרי ההדפסה המחוזקים בסיבי פחמן. החיבור של הקופסאות למדפסת מאפשרות לחומרים להשאר בתנאי מינימום לחות בזמן ההדפסה. ועם כל אלה לא מספקים, התוספה ל׳חבילה׳ גם מערכת אוטומטית המצויידת בחיישנים חכמים לייעול ושיפור הדיוק בגובה ראש ההדפסה ולייעול התהליך כולו.

המדפסת אידיאלית להדפסת מוצרי קצה תעשייתיים וכלים הנדסיים חזקים במיוחד וקלים. לדברי מנכ״ל  Raise3D, אדוארד פנג, המאמצים הגלובליים לייצר ציוד חוסך אנרגיה הניעו את הצורך בחלקים מיוצרים קלים וחזקים במיוחד. ״סיבי פחמן הם חומר נפלא למטרה הזו אבל עד לא מכבר מדובר היה בתהליך יקר למדי. כעת עם המדפסת החדשה שלנו ההדפסה בסיבי פחמן נעשית לפשוטה יותר ולהרבה פחות יקרה״.

 

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share