חדשות חמות
בית / Technology / HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

Share

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג היוקרה Botter. ההכרזה התקיימה במסגרת שבוע האופנה בפריז 2023.

הצורה החדשה, יוצאת הדופן והייחודית, המקיפה את נעל הליבה, נוצרה ועוצבה עם צוות HP 3D Printing שבסיסו בברצלונה באמצעות טכנולוגיית ההדפסה  HP Multi Jet Fusion.

לאחר ההדפסה, נעלי הספורט האפורות נצבעו באופן ידני בכדי להשלים את גווני הים הקריבי שכיכבו בכל קולקציית שבוע האופנה 2023 של Botter.

לדברי המשיקים, מלבד היצירה של פריט יוקרתי וחדשני, מדובר בטכנולוגיה בת קיימא לייצור נעלי ספורט. מאחורי המוצר החדש עומדת טכנולוגיית ה-HP Multi Jet Fusion כשבמהלך העיצוב והייצור התבצע ניצול מלוא הפוטנציאל של הדפסת תלת מימד בתהליך נטול פסולת, ושימוש ב- TPU שניתן לשימוש חוזר לאחר מיחזור.

לדברי פרנסואה מינץ (François Minec), ראש תחום גלובלי ב-HP Personalization & 3D Printing  ,HP בנתה צוות של מומחי תעשיית הנעלה. ״צוות זה פיתח פתרון מקצה לקצה כדי לעזור לחברות הנעלה גדולות וקטנות כאחד בתחום האופנה והביצועים להגיע ליעדים שלהן באמצעות טכנולוגיית HP Multi Jet Fusion. אנו מאפשרים רמות חדשות של חופש עיצובי, פיתוח מוצרים מהיר, ותהליך ייצור מקומי בר-קיימא. שיתוף הפעולה זה עם Rebook ו- Botter מהווה את ההצגה המושלמת של פתרון HP לעולם ההנעלה".

 

Share

אודות The3D Zone

Check Also

חוקרים פיתחו ״דיו״ מסוג חדש להדפסת תלת מימד יהפוך בשר שגדל במעבדה לזול הרבה יותר לייצור

ה׳דיו׳ האכיל עתיד להפוך את הדפסת הבשר ה״מתורבת״ לקלה, זולה וזמינה הרבה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share