חדשות חמות
בית / Uncategorized / ננו דיימנשן מכרה שתי מדפסות תלת מימד לצבא ארה״ב

ננו דיימנשן מכרה שתי מדפסות תלת מימד לצבא ארה״ב

Share

חברת ההדפסה בתלת מימד,  ננו דיימנשן דיווחה על מכירת שתי מדפסות תלת מימד DragonFly Pro לשני חיילות שונים של כוחות הבטחון האמריקאיים. ביוני 2018 קיבלה ננו דיימנשן אישור ספק מורשה של חברות ממשלתיות ובטחוניות בארה"ב. המכירות בוצעו באמצעות שניים מהמפיצים המובילים של ננו דיימנשן בארה"ב, Trimech Solutions ו- Fathom.

"ננו דיימנשן ממשיכה לחזק את הפוזיציה שלה בשוק בארה"ב בכלל, ובשוק הביטחון האמריקאי בפרט. מכירות אלו, ללקוחות מובילים, ממחישות את האטרקטיביות של הפתרון שלנו בתחום ה- additive manufacturing. היכולת ליצור אבות טיפוס פונקציונאליים-אלקטרוניים במהירות ובאופן בטוח in house מהווה גורם מכריע המגדיל את אימוץ הפתרון שלנו בשוק הביטחוני בארה"ב-שוק המוערך במיליארדי דולרים", אמר סיימון פריד, נשיא ננו דיימנשן ארה"ב. THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד "מדפסת התלת מימד של ננו דיימנשן מאפשרת להדפיס בתלת מימד ובמהירות עיצובים חדשים ולשפר את תהליכי העבודה על ידי חדשנות בתחום ה- additive manufacturing. השוק הבטחוני הינו שוק מרכזי המעונין להשתמש ב- additive manufacturing על מנת לעקוף את תהליכי הייצור המסורתיים".

THE3DZONE.CO.IL מגזין ההדפסה בתלת מימד
DragonFly 2020 Pro 3D Printer for the production of professional PCBs 2

השוק הביטחוני הינו שוק יעד עיקרי של טכנולוגיות בתחום ה- additive manufacturing, הן לטובת יעילות שרשרת האספקה והן לטובת מוצרים חדשניים. כספק מורשה של ממשלת ארה"ב, ננו דיימנשן יכולה לבצע עסקים ישירות עם ממשלת ארה"ב ועם סוכנויותיה השונות של ממשלת ארה"ב, לרבות המחלקה לבטחון פנים וישויות ביטחוניות אחרות של ארה"ב.

לדברי החברה, מדפסת התלת מימד DragonFly Pro שינתה את שוק פיתוח האלקטרוניקה והיא מאפשרת לחברות להמציא כיום מחדש את תהליכי הפיתוח ואת המוצרים שלהן. המדפסת, בעלת הרזולוציה הגבוהה, מאפשרת למעצבים ולמהנדסים להדפיס בתלת מימד מתכות ופולימרים בו זמנית. טכנולוגיה זו מאפשרת שמירה על הקניין הרוחני וליצור אבות טיפוס של רכיבי אלקטרוניקה פונקציונלית, דוגמת חיישנים, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, מעגלים אלקטרוניים, ומוצרים נוספים.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

חברת ״שרון טוביה״ תשתמש במערכת הדפסה בחומר קרמי של XJet לייצור חלקים המיועדים לאיזורים חמים בגופים מוטסים

חברת ׳שרון טוביה׳, המתמחה בתחומי הייצור השונים, ובעיקר בתעשיות התעופה/חלל והבריאות, תהיה האתר הראשון בו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share