חדשות חמות
בית / Business / PrintSYSt שפיתחה טכנולוגיה לאוטומציית תהליכי הדפסה בתלת מימד חתמה על שת״פ עם קרן אוניברסיטת יאנגסטון

PrintSYSt שפיתחה טכנולוגיה לאוטומציית תהליכי הדפסה בתלת מימד חתמה על שת״פ עם קרן אוניברסיטת יאנגסטון

Share

הסכם ושיתוף פעולה בין הקרן של אוניברסיטת יאנגסטון, YSUF, לבין חברת PrintSYSt, יצאו לדרך. החיבור בין השתיים הוא פרי ביקורם בישראל של נציגי YSU אוניברסיטת יאנגסטון ונציגי חממת העסקים של יאנגסטון, YBI. חברת PrintSYSt היא חברת סטארט-אפ שפיתחה טכנולוגיה ייחודית לאוטומציית תהליכי הדפסה בתלת מימד באמצעות כפתור אחד.

PrintSYSt פיתחה טכנולוגיה מבוססת Machine Learning עם אלגוריתמיקה ייחודית, המאפשרת פתרון מקיף לתהליכי קדם ההדפסה. בכך מאפשרת טכנולוגיית PrintSYSt לכל משתמש קצה להדפיס ללא ניסיון קודם. איתמר יונה, מנכ"ל PrintSYSt, מספר כי הייצור הדיגיטלי מחייב הנגשה בכל הרבדים. תהליכי הדפסה בתלת מימד הינם רבים, ארוכים ומסובכים. אלו גורמים לפרודוקטיביות נמוכה ולתסכול אצל המשתמשים. לכן, נולד הצורך לפשט את התהליך. ייחודה של הטכנולוגיה שפיתחה החברה מתבטא בצמצום התהליכים לכדי כפתור אחד. PrintSYSt לקחה על עצמה את המשימה לגשר על פערי הטכנולוגיה והמורכבות למשתמש בקצה.

יונה עם ה-CTO של Ultimaker – Siert Wijnia

"אנו מצפים לשימוש בטכנולוגיה המתקדמת של PrintSYSt כאן אצלנו באוניברסיטה", אמר ג'ים טרסל, נשיא אוניברסיטת YSU. "אני סבור שהיום כולם יודעים שהדפסה בתלת מימד תהווה בוודאות חלק משמעותי מאיך שייראו החיים בעתיד".אנשי האוניברסיטה התוודעו אל חברת PrintSYSt במהלך ביקורה בישראל ב-2017  של משלחת מטעמם  בהשתתפות טרסל, נשיא האוניברסיטה, ברט קונר, מנהל תעשיות מתקדמות ויוזמות עבודה משותפות, פרופסור חבר להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת יאנגסטון ובארב איווינג, מנכ"לית YBI. "הוא פתר בעיה אמיתית", אומרת איווינג על הטכנולוגיה של  יונה.

השותפות בין שלושת הארגונים: YBI, חממת העסקים של יאנגסטון, YSU, אוניברסיטת יאנגסטון ו-America Makes, המכון הלאומי לחדשנות בתחום הייצור בהוספה, מסייעת לבנות אקוסיסטם רחב של טכנולוגיות הדפסה בתלת מימד ביאנגסטון.

ניתן להתרשם מהטכנולוגיה באתר חממת העסקים של   www.ybi.org  ובאתר PrintSYSt.

Share

אודות The3D Zone

Check Also

HP ו-Rebook חשפו נעלי יוקרה חדשניות וברות קיימא בהדפסת תלת מימד

שני מותגי העל, Reebok ו-HP, חשפו קונספט חדש של נעלי ספורט, בשיתוף פעולה עם מותג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Share